Prens taçlı abi oldum tişörtü

-


Merhaba 10marifet kullanıcıları. Hep bebeklere çalışıyoruz diye bu kez de yakışıklı abiler için paylaşım yapmak istedim. Aileye yeni katılan minik misafir için abilerimizi de hazırlamayı ihmal etmiyoruz. İlk göz ağrılarımız onlar bizim ne de olsa :)
Bu çalışmamızda annemizin isteği üzerine harfleri renk renk yazdık. İsme özel tişörtü istenilen yaş grubu için çalışabilirsiniz. Yanda siyah askılar ile tişörte hava kattık. Süslemesi için kristal prens meç taş kullandık. Siyah papyon ile yaka kısmına süsleme yapıldı. Harfler isteğe göre tek renkte yapılabilir veya kristal taşlar ile de yazılabilir. Ama abiler için özellikle siyah mavi ve böyle renkli harfler tercih ediliyor.
Abi tişörtlerinin yanı sıra abla tişörtleri de hazırlanabilir. Harf ve fiyonk renklerini isteğe göre değiştirebilirsiniz ablaya uyarlayabilirsiniz.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar