Renkli çiçekli saç aksesuarları

-


Herkese merhaba. Bu çalışmamda sizlerle çiçekli güzellikler paylaşmak istedim.
Yapım aşaması oldukça hevesli ve zevkli olan bu ürünler titizlikle hazırlandığı zaman oldukça şık ürünler ortaya çıkmaktadır.
Renklerini isteğinize göre seçebilirsiniz.
Erkek anneleri lohusa taçı olarak kullanacağı zaman genellikle mavi tonlarını seçiyorlar.

Kız anneleri ise pembe tonlarını tercih ediyor.

Bu ürünlerimizin sınırlı bir kullanım alanı yok. Süslü kızlarımız, lohusa  annelerimi, nişan da, nikahta, söz merasiminde, fotoğraf çekiminde, mezuniyet töreninde kısacası özel olan tüm günlerinizde tercih edilebilir. Çiçek yoğunluğu ve renklerini o güne veya mekana uygun seçtikten sonra her yerde kullanılmaya müsait :)

Yapım aşaması için öncelikle farklı boyut ve şekiller de çiçekler gerekli. Bu çiçekleri istediğiniz bir zemin üzerine saç bandına, metal veya inci taç üzerine monte edebilirsiniz. Sıcak silikon tabancası yardımıyla ürünleri hazırlayabilirsiniz.

Yapmak isteyen herkese kolay gelsin. Yapılmış diğer örnekleri görmek için Öykülü Tasarımlar sayfalarıma beklerim

Sevgilerimle…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar