Güpürlü, incili, kristal taşı bebek saç bandı

-


Merhaba arkadaşlar :) Çok beğenilen saç bandı modelimi sizlere paylaşmak istedim. Fransız güpürlü incili ve aralarda kristal taş süslemeli olan saç bantlarımız istenilen renklerde hazırlanmaktadır. Elbiselere kombin olarak hazırlanan saç bantlarımız çok sade ve şık arayış içinde olan annelerimize fikir olsun. Yapımı çok keyifli. 1. kalite fransız güpür ana malzememiz oluyor. Süslemesinde isteğe göre farklı boyutlarda inciler ve kristal taşlar kullanılabilir.
Saç bant kısmı esnek olduğu için istenilen yaşa uyuyur.

Süslü kız bebeklerimize ve çocuklarımıza çok romantik bir saç aksesuarı olarak kullanılabilir. Hatta bu süsleme anne kız kombin olarak da hazırlanabilir. Anneler için ip örgü üzerine yapılabilir. İnci taç üzerine yapılabilir ve hatta kapalı annelerimizin şal eşarp üzerine kullanabileceği şekilde broş iğneli olarak da hazırlanabilir.

Diğer modellerim için bana profilimdeki oykulutasarimlar sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

Herkese kolaylıklar diliyorum…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar