Çiçekli anne bebek saç aksesuarları

-


Merhaba herkese. Bahar renklerinde cıvıl cıvıl bir set ile karşınızdayım :) Bu çalışmamız da bebeğiyle kombin yapmak isteyen annelerimiz için gelsin. Doğumdan sonra yapılacak fotoğraf çekiminde kullanılacak olan saç aksesuarlarımız anne ve bebeğe aynı şekilde yapıldı.
Ürünlerimiz sadece anne bebek için değil nişan nikah ve doğum günlerinde de kullanıma uygundur. Ürünleri farklı renklerde de hazırlamak mümkün.

Anne ve bebek takımı olarak kombinlediğimiz ürünlerimiz şu şekildedir.
Anne kalın taban terlik
Anne saç bandı
Bebek saç bandı
Klipsli toka

Farklı büyüklüklerde ve şekillerde 1.kalite renkli çiçekler, beyaz inciler ve pembe kurdele kullandık süslemede de.

Ürünleri hazırlamak tamamen hayal gücünüze ve zevkinize kalmış. Buradaki modeli daha önce çalışmıştım annemiz birebir aynısı olsun istemişti. Tabii ki isteğine göre hazırladık. Ürünleri yaparken çiçekleri istediğiniz yoğunlukta ve dağılımda yapabilirsiniz. İncileri de istediğiniz yoğunlukta kullanabilirsiniz.

Bu takımın içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir anne kemeri, gelin kemeri, babaya veya damada yaka çiçeği, gelin el buketi gibi parçalar da takıma eklenebilir.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

 

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar