Pudra renk fransız dantelli fırfırlı lohusa terlik seti

-


Merhaba 10marifet sevenler :)

Daha önce fırfır dantelli tulum setini paylaştığım modelimizin anne için olan lohusa terlik ve taç setini de hazırladım. Anne kız uyum içerisinde giyinmek isteyenler için çok sade ve bir o kadar da şık bir seçenek oldu.
Fırfır dantellerimizi pudra uyguladık. Setin devamı niteliğinde.

Doğum sonrası fotoğraf çekimlerinde hem bebeği rahatsız etmeyecek hem de şık model arayan annelerimiz için harika bir set oldu. Ayrıca yeni gelinler için çeyizlerinde süslü ev terliği olarak da kullanıma uygun bence. Çünkü çok süslü abartılı bir model olmadığı için evde de kullanılmaya uygundur bu modelimiz.

Kat kat pileli pudra danteller çok romantik değil mi? Takımımız oldukça zarif ve bir o kadar da gösterişli oldu.

Süslemesi için kullanılan malzemelerimiz
Kalite pudra dantel
Yarım inciler
Kalın taban terlik
Anne için inci taç

Gelelim hazırlanışına;

Anne için terlik ve taç için pudra dantelimiz pileli olarak uygulanıyor. Geriye kalan kısımları kurdeleler ile süslüyoruz. Kurdelelerin ortasına minik inciler kullanıyoruz sadece. İnci ve taş fazla kullanmadığımız için bu kadarı yeterli.

Özellikle sade model arayanlar için güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

İhtiyaca göre her model de olduğu gibi bu takımın içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir. Bebek takı yastığı, alt açma seti, bebek ayakkabısı, saç bandı, kapı süsü, puset süsü, anne ayak ucu süsü gibi parçalar da takıma eklenebilir. Ve hatta ürünler üzerine isim de yazılabilir.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar