Safari temalı doğum günü partisi hazırlıkları

-

safari-temali-dogumgunu-partisi
Emir’in 2 yaş temalı doğum günü partisi hazırlıkları için safari konseptini çalıştım. Erkek bebek doğum günü partileri için sıklıkla tercih edilen safari/orman konsepti cıvıl cıvıl renkleriyle hem estetik bir görünüm sunuyor hem de çok keyif alarak çalışıyorum.

Temalı parti çalışmalarında ilk adım, parti etiket ve süsleri için grafik çizimleri hazırlamak olur. Bu süreç bazen bir iki gün bazen günlerce sürebiliyor. Daha önce hiç çalışmadığım bir temaysa bilgisayarın başında günlerce çalışacağım demektir çünkü takıntı derecesinde detaylara takılıp kalabiliyorum. Çok çekiyorum bu huyumdan çook.

Tüm grafik çizimlerin bitmesinin ardından çizimleri baskıya hazırlama aşaması geliyor. Baskı da bittiyse bilgisayarla vedalaşıp ürünleri hazırlamaya başlıyorum.
safari-temali-dogumgunu-partisi-fotograf-cercevesi

Eren’in doğum günü partisi için şeker büfesini hazırlayıp mekan süslemesini yaptım. Partiye davetli konuklara hediye edilmek için kitap ayraçları ve magnetler, etiketli hediye çantaları, doğum günü şapkaları, kurdele ağacı, çocuklar için süslü sosyete şekerleri, fotoğraf çekim çerçevesi gibi bir çok ürün hazırladım. Hazırladığım tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgi için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

safari-temali-dogumgunu-partisi-karton-sapkalari

Kocaman sevgiler hepinize…

Bir cevap yazın