şapka_atkı birlikteliği :)

-

Bellinda nın bir yazısındagörüp, yapıcam demiştim :) biraz farklı oldu ama, oldu :) bu atkı mavi gözlü, minicik bir kıza gidicek :) umarım beğenir….

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

58 yorum gelmiş

 1. mavisofra

  sahibi kim tahminleri alabilirmiyim lütfen :))))))))))))))))))cnm partik arkadaşım bnm elime ulaşınca takıp resmini ekliycem görmeden yorum yapamıyorum:))))))))))))))))))))))))))))

 2. ayme

  canım harika olmuş bu takım.. çok düzgün örmüşsün ellerine sağlık. ben yeni görüyorum:)

 3. ayme

  allaaaaaaaaahımmm :)maaaaaaaaaaaşşşaaallaahhh :)çok yakışmış, bayıldım. hep mutlu mutlu gülsün bunlar böyleeeee

 4. mavisofra

  kıslar burdamısnız resimelri yüklerken görmedim yazdıklarınızı:)))))))))))))))))favorim yanındaki bora aslı paketi elden vercekti ama kargo ile gönderdi gelir mi hiç ya kaybolursa saol aymem cnm :)))))))))))))))))))

 5. mavisofra

  cnm orda yürüteçte duruyo ayakta gibi görünüyo sekiz ci aya girdi cnm bnm sizde kargolaşın zaten nes beni öldürecek ona hala adresi vermedim:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 6. aslimavi

  canım, canım çok yakışmış:) güle güle giysinler:) rica ederim mavim, çok keyifle yaptım ve çok sevindim begenmene

 7. Noblesse

  Bora da Melisa da çok tatlı, yerim ben onları, çok yakışmış cicileri.Aslıcığımın da ellerine sağlık, ne güzel ne düzgün örmüş.

 8. plnyzc

  Çalışma harika, çocuklar zaten muhteşem. Ama sorum başka :) Yanlış anlamazsanız tanışıklığınız öncedenmi, 10 marifet ile mi ? Nasıl bir ağ bu :)

 9. ecrinefsam

  aslimavi örgün çok güzel olmuş modelini çok beğendim ellerine sağlık :)mavisofra maşallah çocuklarına….Allah bağışlasın teyzesinin örgüsüde pek yakışmış :)

 10. mavisofra

  teşekür ederim pelin ablacım ben pembe beresi ile resim koymamışım aslım onu unutmuşum bu ara hep bunu takıyorum :D:D:

 11. mavisofra

  favorim yanındaki benim kardeşim beni kesip resmini faceye eklemiş az önce gördüm bende hain kardeş nolcak :D:D bide sen ne zamandır görmüyorun dedim belki sorarsın:DD:D

Bir Cevap Yazın