Siyah dantelli keçe lohusa tacı

-

siyah-dantelli-kece-lohusa-taci-modelleri
Herkese merhaba. Hep süsleme şatafatlı olacak değil ya, biraz da sadelikten yana çalışmaları paylaşalım. Siyahın ve beyazın asilliğiyle sade bir anne seti çalıştım bu kez, tabi ki annemizin isteği doğrultusunda. Lohusa tacını da isimli çalıştık..
Tacımızın yapımında siyah ve beyaz keçeler kullandık. En dışa siyah keçe ile taban oluşturduk, üzerine beyaz taban oluşturduk. Ve tek tek kesilen harfleri itinayla yerleştirdik :) Tabii siyah fırfır ile tacın en dışını çerçeveledik. Sadelik isteyenler için bir öneri olabilir diye düşündüm :)

Diğer modeller için bana buradan ve fb sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar