Siyah dantelli keçe lohusa tacı

-

siyah-dantelli-kece-lohusa-taci-modelleri
Herkese merhaba. Hep süsleme şatafatlı olacak değil ya, biraz da sadelikten yana çalışmaları paylaşalım. Siyahın ve beyazın asilliğiyle sade bir anne seti çalıştım bu kez, tabi ki annemizin isteği doğrultusunda. Lohusa tacını da isimli çalıştık..
Tacımızın yapımında siyah ve beyaz keçeler kullandık. En dışa siyah keçe ile taban oluşturduk, üzerine beyaz taban oluşturduk. Ve tek tek kesilen harfleri itinayla yerleştirdik :) Tabii siyah fırfır ile tacın en dışını çerçeveledik. Sadelik isteyenler için bir öneri olabilir diye düşündüm :)

Diğer modeller için bana buradan ve fb sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın