Pazartesi, Mayıs 22, 2017
Siyah papyonlu erkek bebek hastane çıkış seti

Siyah papyonlu erkek bebek hastane çıkış seti

0

siyah-papyonlu-erkek-bebek-hastane-cikis-seti
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir çalışmamı daha sizlere sunmak istedim. Siyah papyonlu erkek bebek hastane çıkış seti. Setimiz tulum, eldiven, bere ve battaniyeden oluşuyor.
İlk önce tuluma siyah taşları düğme yerilerine dikiyoruz. Prens taç süslemelerimizi tuluma bereye ve battaniyeye monte ediyoruz. Papyon formunda hazırladığımız fiyonkları da ilave ettikten sonra şık ama asil bir hastane çıkış takımı hazır olmuş oluyor :)
Sadelikten hoşlananlar için güzel bir alternatif.

Diğer model seçeneklerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: