9 yorum gelmiş

  1. çok güzel.ben ne yapıyorum biliyor musunuz?bebek ziyaretlerine giderken çocuk bezi hediye alıyorum.ve herkes müthiş memnun oluyor.çocuk yapmak çok maliyetli.yenidoğuranlara söylüyorum.büyünce bez parası olmayacak demeyin.şimdi bir de SBS ler çıktı.top yekün dershanedeyiz.ilk.4.sınıftan hazırlamaya başlıyorlar. 6.sınıf parası 1.800 ona göre haberiniz olsun.

  2. Ben bayılıyorum bu pastalaraHastanelere çiçek almıyorlar ya şimdi paso kim doğum yaparsa yapıp götürüyorum bez pastalardan aman bir makbule geçiyor sormayın 10 marifete de eklemiştim ama bakmak istersenizhttp://yldoz.blogspot.com/search/label/Bez%20PastaSevgiler

  3. polyanna hiç rumuzuna uygun yorumlar değil bunlar :)) gözümü korkuttun vallahi :)yldoz senin pastayı gördüm,bayıldım yahu bu fikre ben

  4. tam tersine rumuzumla birebir paralel.sonradan sıkıntı çekeceklerine anasağlıkları biraz ziyaret etsin insanlar.Türkiye de kadınlar kimseye muhtaç olmadan yaşarlarsa bakabilecekleri,okul masraflarını karşılayabilecekleri çocuklar dünyaya getirirlerse hem anneler hem de çocuklar mutlu olur.polyanna olumlu, hayal gücü olan ama aynı zamanda da çok zeki bir kahramandır biliyorsun.

  5. yldoz, seninkiler de çok hoşmuş :)racine şiddetle öneriyorum, yapmalısın :)polyanna valla haklısın, çocuk büyütmek çok masraflı her çağda ayrı bi dert..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin