Zincirlerle ayakkabı süsleme

-

zincirlerle-ayakkabi-susleme-kendin-yap-ayakkabi-yenileme-fikirleri
Herkese selamlar. Çok eskilerden yaptığım bir diy çalışması diyebilirim, yayınlama fırsatım olmamıştı. Hamileyken malum hep düz ayakkabılara ihtiyaç duyuyoruz, işte bu ayakkabıları hamileyken yapmıştım. Sade düz ayakabbılardan çok sıkıldığım için kendimce biraz ışıltı katmıştım:) Çok da severek giydiğimi söylemeliyim.

zincirlerle-ayakkabi-susleme-kendin-yap-ayakkabi-yenileme-fikirleri-1
Ayakkabı ipli değil onu belirteyim ilk önce. Bu şekilde kenarları lastikli ipsiz bir ayakkabı.

zincirlerle-ayakkabi-susleme-kendin-yap-ayakkabi-yenileme-fikirleri-2
Demir kısımları kapatacak boyutta keçeden daire parçalar kestim ve istediğim zincirleri bu ufak yuvarlak keçelere diktim. Daha sonra silikon tabancasıyla keçeleri ayakkabıya yapıştırdım. Yapımı çok basit olan ayakkabı süslemem bu şekilde:)

zincirlerle-ayakkabi-susleme-kendin-yap-ayakkabi-yenileme-fikirleri-4

Blog: RUJBUTİK

İnstagram:RUJBUTİK

4 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    @ifyouwanttobe : çok saol ersin.eski evde kaldı kırmızı duvar kagıtları:) şimdi hiç bişey yok:) ahh ömer ahh diyorum sayesinde bakkala bile topuklu ayakkabıyla giden ben .düz ayakkabı bağımlısı oldum:)) tazı gibi koşuyor:)

Bir yanıt yazın

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...