Video: UFO hamur yapıştırıcı ile kağıt çiçekli kapı süsü nasıl yapılır?

-

Yapımı basit bu kağıt çiçekler tek başına çok gösterişli olmayabilir ama itiraf edelim ki bir araya geldiklerinde biz çok sevdik. Üstelik renk tonlarını da böyle uyumlu ve naif seçerek iyi bir etki yaratabilirsiniz. Bu kağıt çiçekler nasıl yapılır, sonra nasıl bir kapı süsü haline getirilir, kısacık bir video çektik ve anlattık. Bu çiçekleri yaparken UFO klasik sıvı yapıştırıcı, çiçekleri zemine yapıştırırken ise UFO hamur yapıştırıcı kullandık. Bu hamur yapıştırıcı çok rahat kullanımlı, pratik bir ürün. Yüzeyleri hem sağlam bir şekilde birleştiriyor hem de sıkılırsanız iz bırakmadan geri alma şansınız var. Bu kapı süsünü duvara veya kapıya yine hamur yapıştırıcı kullanarak sabitleyebilirsiniz de isterseniz. Ya da şöyle eflatun bir kurdele ne yakışır, o da çok iyi bir seçenek.

Umarız bu videomuzu da beğenirsiniz.

2 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    ben bu hamur yapıştırıcıları poster asmak için kullanıyordum aslında, tavsiye de ederim gerçekten işe yarıyor ve duvara zarar vermiyor. bu şekilde elişi malzemesi olarak kullanmak aklıma gelmemişti ama iyi fikirmiş doğrusu :) kağıt işlerinde kullanılabilir hakkaten.

  2. Avatar photo

    @makaseller; evet duvara bir şey yapıştırmak için gerçekten çok kullanışlı. biz de ilk kez el işinde denedik, iyi ki de denemişiz. öneririz.

Bir yanıt yazın