8 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Sevgili nrhnmrl, iyiki deniz kabuklarını boyamamışsınız(başka çalışmalarda boyandığını görmüştümde), böyle çok doğal çok güzel olmuşlar.Filli olana bayıldım, karanlıkta mum yanınca düşündüğünüz gibi bir görüntü veriyor mu acaba?

 2. Avatar photo

  Noblesse diyor ki;Sevgili nrhnmrl, iyiki deniz kabuklarını boyamamışsınız(başka çalışmalarda boyandığını görmüştümde), böyle çok doğal çok güzel olmuşlar.Filli olana bayıldım, karanlıkta mum yanınca düşündüğünüz gibi bir görüntü veriyor mu acaba

  teşekkür ederim noblesse boyamak hiç aklımdan geçmemişti iyi kide geçmemiş demek kievet duvarda gillerin görüntüsü güzel oldu hele dönen bir şeyin üzerinde olsa filler yürüyormuş gibi görünecek elimle çevirdimde gayet güzel bir görüntü ortaya çıkıyor foto eklemek için çektim ama bir hata oluyor fotoyu kabul etmiyor bugün bir daha deneyeceğim bakayım olursa :)

  sesiber diyor ki;Kimse görmemiş bu güzelleri. Bence de boyanmamalı. Ellerine sağlık Nurhancım.TAKI KULÜBÜ Sesi-Yorum09 Temmuz 2009 23:38

  ben alıştım görünmemeye dermişim şaka şaka sağol sesicimesinsel abla,bizimgibiler,minnoşum teşekkürler

 3. Avatar photo

  eline sağlık.. çok güzel görünüyolar..evde akvaryum sökülünce bir sürü deniz kabuğu kaldı.. Onları bu şekilde değerlendirebilirim ben de.. Nasıl yapılmış bi bakayım..

 4. Avatar photo

  nurkaya diyor ki;eline sağlık.. çok güzel görünüyolar..evde akvaryum sökülünce bir sürü deniz kabuğu kaldı.. Onları bu şekilde değerlendirebilirim ben de.. Nasıl yapılmış bi bakayım..

  teşekkür ederim nurkaya evet bence de değerlendir

Bir yanıt yazın