Perşembe, Ekim 27, 2016

Abajur süsleme

10

abajur süsleme
Çok sade bulduğum abajurumu süsledim. Detaylar burada.

10 YORUMLAR

  1. tarzınız kendini göstermeye devam ediyor, naif ve romantik… ellerinize sağlık. peki, siz 10marifet’in yenilerinden sayılırsınız, acaba denk geldiniz mi bizim sergi-bağış etkinliğimizin haberine? siz de her zamanki zarif çalışmalarınızdan biri ile katılmak ister misiniz? işte burada: http://10marifet.org/etiket/10marifet-sergisi/

  2. shane: isterim tabi ki, sergi ne zaman olacak yani ne kadar zamanımız var. açıkçası ben genelde yaptığım şeyleri kullanıyorum.onun dışında çok fazla bir şey yok elimde,herhalde önemli olan yapılanların sayısı değil gönülden olması. bilgilendirirseniz sevinirim:)

  3. tabii ki sevgili evimbenimatolyem, bir hayır işi sonuçta söz konusu olan. bir tane parça gönderseniz kafi. satışa da yönelik düşünmek lazım tabii. örneğin ilk gönderdiğiniz güzelim pano o anlamda çok ilgi görür gibime geliyor. o tarz bir şey olabilir belki? ben size mesaj atayım adres için. sağolun.

  4. shane. elimde fazla çerçeve yok şu anda, alabileceğim yer de evime uzak. pano için kesin bir şey söylemeyeyim ama bakalım kısmet, malzemeleri toparlayabilirsem yapmak isterim:)