Cumartesi, Ekim 22, 2016
ALOOOOOO! ALOOOOOOOO! ALOOOOO!

12 YORUMLAR

  1. Sefa 97, ne guzel calısmalar sundun bu gün bize ellerine sağlık. telefon süsünden cok ben aynı sitedeki patiklere bayıldım. ama mevsim gecti ne yaparsın bir yere not edeyim de kışa yapayım bari.

  2. bence de patikler çok sevimli..hem artan ipleri değerlendirmek için çok güzel bi fikir..annem kız kardeşime örmüştü kalın krem rengi bi iple..üzerinide rengarenk küçük ponponlarla süslemişti çok güzel olmuştu..artık bende annem kadar olunca örerim artık..:)

  3. yav bu site hakkaten çok verimliymiş..helal olsun yapanlara..ama ben nedense konu başlığındaki ALOOOO!! ALOOO! da takıldım kaldım..seneler önce eve telefon bağlanıcak..adamın biri geldi..işte bişiyle yaptı etti bi tane de bööle döndürmeli bi telefon getirmiş..onu da bağladı hatta (bağladığını sonradan öğrendik tabii)..adam bastı gitti sonra..biz de evdeki bu yeni şeye melül melül bakıyoz..aradan bi zaman geçtikten sonra ZAAAAAARRRRRNNN diye bi ses yankılandı evde..abimle birbirimize baktıktan sonra ahizeyi kaldırdım..adamın biri ALOOOOO! ALOOOO!! diye baarıyo..alla alla bu da kim yav diye düşündüm içimden..adam o baarınmalara bi müddet daha devam etti ondan sonra ben ahizeyi kapadım..5 dakka sonra telefonu bağlayan adam geldi..baardı çaardı ses gelmedimi dedi..geldiiii dedik abimle..ne cevap vermiyonuz diye fırça yidik adamdan..alla ya biz ne bilelim telefonla ööle şeyler yapıldığını..hayret bişiy..patikler güsel ..evet..

  4. ayyy bir telefon olayıda bende var saatoniki..cep telefonları yeni çıktığı zamanlar..babam kendine bicep telefonu alıp gelmiş..yakın akrabalarda geldi tabi bizim telefonu görmeye..tam bi kutlama havasındayız!!hepimiz başına toplandık babamın..şurası ne burası ne diye sorup duruyoruz..babamda telefonun mucidi gibi bize anlatıyor..neyse telefon konusu kapandı günlük konuşmalara devam ediliyo..zırrrrrrrrrrrrr…ev telefonu çaldı!arayan küçük erkek kardeşim(9 yaşında)..banyodan arıyoo..tuvalet kağıdı bitmiş..bana tuvalet kağıdı getirin diyo….işte böylelikle cep telefonuyla tanıştık bizde..

  5. ülen pembetilki sizde tilki kaynıyo galiba ev…:)….güldüm ya.bende bi tane çakalım behlin zamanı cepler yayılmaya başlıyo…bi arkadaşla bayiiden çıktık…yürüyoz…yeni ya meret…ben sevmem bunun zırıltısını titreştirelim barim dedi cep teli cebe girdi…bi su birikintisi içindede bi kablo yüzüyo hani ona bakıyoz uçuda direkten bi yere bağlı…”bu ne ya çarpılmalık” derken zınırt zınırt bişey oldu.arkadaşımın ayak suda salandı “anam ” dedik çarpıldıkeee yok bişey ….telefon titreşiyomuş…neyseki

  6. ne güzel, bak, saat12 ve pembe tilki eskiyi yad ettiniz. biz de az mı eve telefon bağlanana kadar komşu telefonunu kullandık. elimize paramızı alıyorduk, bir telefon edebilirmiyiz diyip, görüşme bittikten sonra telefonun yanına paramızı bırakıp çıkıyorduk.çocukluğumdan hatırladığım önemli bir şey de, postacı gelirdi elinde kağıtla telefon görüşmeniz var diye, annemle babam bir heyecan koştururdu postaneye saatlerce sıra beklerlerdi şehir dışında ki yakınlarımızla telf. görüşebilmek için. teknoloji ne kadar gelişti, şimdi annem artık internet görüşmelerini tek geçiyor, cep telefonu en değerli eşyası, tabii kadının gençliği ptt de telefon sırası beklemekle geçti ya.. ya benim güzel babacığım niye hiç hevesli değil bu telefon olayına anlaya bilmiş değilim. daha cep telefonu bilene yok. istemiyorda.

  7. benim de yok hoş kimse inanmıyo ya….bende istemiyom kız büyünce alırsın diyeceksiniz biliyorum ama sonuna kadar dayanacam …hayır ihtiyaç gibide gelmiyor bana hali hazırda…bide beni kayboldummu kimse bulamamalı kardeş…kapatıyorsum mereti yok niye kapalı…dert anam dert yarardan çok ne bu ya…” cep tel var “desinler diye başlayan bu sinsile bizi değil kendini açtı…ooohh kazananında yanına kar kaldı…ama yine herkezin özür tercihi ne diyecen …ne mi diyecem yolda sağına soluna bakmadan ceple konuşucanlara kılım yaaaaaaaa…..sanısın hepsi yoğun adamlar…kılım işte

  8. haklı valla, ben de yolda tlf. konuşanlara çok gıcığımdır.çocuk büyüsün bak, okula filan başlasın nasıl ihtiyaç hissedeceksin tlf. na almada göreyim. servisci aranacak, öğrt. aranacak, bunların sana ulaşmaları gerekecek o zaman almada görelim. sırtında ankesörle gezecek halin yok ya.babam tabii almaz. çocukların hepsi evden ayrılmış, merak edilecek durum yok. bu saatten sonra o merak etmiyor, biz o nu merak ediyoruz gittiği yerden biraz gecikince.geçen akşam annem aradı baban gelmedi(saat gibi dakikdir çünki) dedi. eşim, sefa ve ben çıktık gidebileceği yerleri arıyacağız. baktım sefa koştu dolabın içinden bi şey aldı. nedir oğlum dedim. elinde feneri gösterdi; buna çok ihtiyacım olacak dedemi aramak için dedi. güleyim mi ağlayayım mı bilemedim. bulamadık tabii. annem deli oldu, bir süre sonra baktık gayet rahat bastonunu tıklata tıklata geliyor. nerdesin dedik berbere traş olmaya gittim dedi. annem çocuk gibi azarladı valla.eh babam ya; alıştıtmısın kadıncağızı, niye söylemezsin gideceğin yeri, AL BİR CEP TELEFONU YA, BAK ANNEM 2. Yİ ALACAK(2. tlf. , koca değil. yanlış anlaşılma olmasın)