Amigurumi – renkli kaplumbağa

-

amigurumi-pembe-kaplumbaga-el-yapimi-orgu-oyuncaklar-3
Yeni yıl yaklaşırken okullarda çekilişler de başladı tabi :) Kızların arkadaşları için bir şeyler yapmayı düşünürken sevimli kaplumbağamız geldi aklıma. Renk seçimini kızlara bıraktım. Ve ortaya böyle pembe – mor bir kaplumbağacık çıktı. Yapmak isteyenler için daha önce paylaşılmış tarif burada. Kaplumbağamızı gideceği yerde severler umarım :) Biz kendisini çok sevdik.

amigurumi-pembe-kaplumbaga-el-yapimi-orgu-oyuncaklar

amigurumi-pembe-kaplumbaga-el-yapimi-orgu-oyuncaklar-1

leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

6 yorum gelmiş

  1. esencan

    Harika olmuş :) Ellerine sağlık :)
    Benim kızımın da sınıfında çekiliş var, kızıma çıkan arkadaşı hediyesini sipariş etmiş bile :)) “Hello Kitty’li çanta yapar mı annen bana?” demiş, yapacağız elbet :)
    sevgiler

Bir Cevap Yazın