Cumartesi, Ekim 22, 2016

Amigurumi – Sevimli köpek

13

amigurumi-oyuncak-kopek-1
Parçaları örülmüş bir vaziyette bir köşede bekleyen sevimli köpeğimi sonunda bir araya getirme fırsatı yakaladım. Bayram tatilinde parçalar birbirine kavuştu ve ortaya bu sevimli köpek çıktı. Hem komacan bir şey oldu, hem de her parçası çok hareketli olması sebebi ile her forma girebilecek bir şey oldu. Alıp sarılmak geliyor insanın içinden. Yapmak isteyen arkadaşlar kaynak linkten faydalanabilirler. Takıldıkları bir yer olursa yardımcı olabilirim .

amigurumi-oyuncak-kopek

amigurumi-oyuncak-kopek-

Paylaş
leynum
Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

13 YORUMLAR

  1. Gerçekten çok hoş eline sağlık. Parçaları örülmüş bekleyen bir bebekte bende var. Benim üçüncü denemem olacak. Darısı benim bebeğimin başına.

  2. Hepsi ayrı bir güzeller ama ben bu köpeğe bittim, sevimlimi sevimli olmuş ellerin dert görmesin canım sabrına da hayranım, keşke uzun süreli işleri bende yapsam ilk önce bu sevimli köpekten başlamak isterdim, bu sabırsız kişiliğimle biraz zor tabiki şimdilik…

  3. Terzibegüm çok teşekkürler. Yaptıklarımı instagram üzerinden takip edebilirsiniz .
    @leynum olarak , bunun dışında face de hesabım var ama sadece örgü ile alakalı değil.Leyla Baldede Kaya olarak bulabilirsiniz.