Amigurumi tavşan ve hediye paketi süslemesi

-

amigurumi-tavsan-el-yapimi-orgu-oyuncaklar-5
Yeni bir tavşancık daha ördük ve onu da gideceği yere kendi yaptığımız basit bir hediye paketi ile gönderdik. Bu sefer açık krem rengi tercih ettikleri için bir önceki esmer tavşanımızla güzel bir uyum yakaladılar :) Paket kağıdını katlayıp karton poşet şekline getirdik, ağız kısmını geri katlayıp delgeçle deldik. Küçük bir çiçek motifi yaptık ve paketimizi çiçek motifi ile bağladık. Söz konusu motifi kitap ayracı olarak kullanmaları dileği ile minik tavşanımızı yeni sahiplerine gönderdik :)

amigurumi-tavsan-el-yapimi-orgu-oyuncaklar

amigurumi-tavsan-el-yapimi-orgu-oyuncaklar-

hediye-paketi-susleme-fikirleri

leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

4 yorum gelmiş

 1. 3D1N

  Kurbağa, tavşanlar nasıl güzeller, tavşan kızların elbiseleri ve renk uyumu şahane . 10 numara 5 yıldız derler, işte tam da öyle.

 2. esencan

  Leylacım bayıldım ben bu tavşancıklara, çok güzel olmuşlar, ellerine sağlık :)
  Hediye paketini kapatma fikrine de ayrı bayıldım, mutlaka kullanmam lazım paketlerimde, izninle tabii ;)
  Sevgiler

 3. leynum

  Sevgili 3D1N bu güzel sözler için çokkkkkkk teşekkürler . Ben bu motivasyonla akşama eve gidince iş yorgunluğunu falan bir kenara bırakıp , yaptığım ineğe dört elle sarılıp bitirmez miyim :))))
  İkizanneleri grubumuzdan bir arkadaşımızda uzun süre eşinin işi sebebi ile Moskova’da yaşamıştı. Orada bebekleri kar kış pusetle balkona bırakıp öğlen uykusu uyutuyorlarmış :)))

 4. leynum

  Sevgili Esen çokkk teşekkürler .. Hediye paketi fikrine gelince , biliyorsun ki ben önce sana sormuştum bu paket kağıtlarını nereden alıyorsun diye :)))
  İzin ne demek canım her şekliyle kullanabilirsin :)))

Bir Cevap Yazın