Amigurumiden salyangoz kardeşler

-

amigurumi-oyuncak-salyangoz
Bir önceki paylaşımımda mavi şapkalı olanı ve tarifini paylaşmıştım. Gönlüm yalnız kalmasına dayanamadı ve ona iki kardeş daha yaptım. Çoğaldıkça daha mı güzelleşiyorlar ne? :) Bu arada bebekler için sevimli bir dönence haline gelebilirler. Sevgili deniz yıldızı da salyangozlarımızı yalnız bırakmayıp onlara eşlik etti. Amiguruminin sınırı yok ve içerisine bir kere girince insan dur durak bilmiyor, hep örmek hep örmek istiyor. Ama insan çalışıyorsa ve ikiz kızları da varsa bu kadar oluyor :)

amigurumi-oyuncak-salyangoz-4

amigurumi-oyuncak-salyangoz-

amigurumi-oyuncak-salyangoz-1

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

6 yorum gelmiş

 1. Turkan

  ay bunlar ne sirin boyle! Hemen Pinterest’ime ekliyorum. Bunlara kol ekleyip ellerine baston tutusturup bir muzikalde dans ettirmek lazim :P
  Ellerinize saglik

 2. leynum

  Sevgili Turkan çok teşekkürler , Yalnız dediğiniz gibi hayal ettim de çok hoş bir görüntü geldi gözlerimin önüne , Şapkalı , bastonlu ve rengarenk :)))

 3. leynum

  Bir cesaret elinize iplik ve tığ alın evdeki bir iple başlayın, yaptığınızı göreceksiniz :))) Teşekkürler meraklıbaykuş :)))

Bir Cevap Yazın