Anahtarlarını Sürekli Kaybedenler İçin Çözüm

-
Buckle Up Anahtarlık
Buckle Up Anahtarlık

Tam evden çıkacağınız anda anahtarınızı yanınıza almadığınızı fark edip, yorucu bir anahtar arama maratonuna giriyorsanız, bu ürün işinize yarayabilir.Kabaca kemersiz bir emniyet kemeri olan bu anahtarlık kullanışlı olduğu kadar şık da.Evde kendiniz yapabilir ya da satın almak için tıklayabilirsiniz,

13 yorum gelmiş

  1. Üstteki fotoğrafta anahtarlarla duvarın arasında parmakların girebileceği kadar boşluk var gibi görünüyor.Eğer duvarın boyasını çizerse firmaya dava açar burunlarından fitil fitil getiririz, siz hiç merak etmeyin.Zira müşteri her zaman haklıdır :D

  2. Giderken: Bu da bir şey mi, daha neler neler var :Dİmişgibi: Öyle ama yine de ürünle ilgili şüphelerim var.Civ’in belirttiği bunlardan biri, bir de hırsızlık durumları..

  3. ben anahtarı buraya takmayı unuturum sonrada bir güzel kaybederim bu aletinde hiç bir özelliği kalmaz benim için :Dpaylaşım için teşekkürler :)

  4. Sesiber: Hmm güzel çözüm.Bkayabey: :D ya aslında olay eve girer girmez anahtarı buraya takmakta. Yani anahtarlık kapının yanına/yakınına monte edilmeli(bence). Çıkarken de anahtar alınıp çıkılmalı.Rica ederim :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin