anahtarlık

-

şu amigurumuya takmış durumdayım.. neye benzedi bilmiyorum ama anahtarlık yaptım şimdi de:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. ayme

  anam bu çok kolay herkese yaparım valla..yüz ifadesine gelince çikocum (ben de uydum çiko diyorum:) bi göz denemesi yapıyordum işlemeyle bunda uygulayım dedim:) bi de örgüde artırarak yuvarlaklaştırmayı öğrenmeye çalışıyorum. ne cümle oldu beee.. işte becerebiliyorsam ne aala..denemelerim diyelim:)

 2. cikolatamolmadanasla

  De de çiko de ( çikonun kim olduğunu biliyo musun sen :)))) Denemeler buysa valla çok güzel yapıyosun ben nası yapıldığını hala çözemedim. Bi dahakine aşama aşama göstersen???? :))))

 3. ayme

  :))) hep şu aşamaları es geçiyorum.. bi daha mesela bu akşam tvnin karşına oturp işleri elime alınca fotomakinemi de alcam( bu arada yaptırdım makinemi) ne yaptıysam çekcem.. ama bu akşam bolca patik yapmam lazım siparişm var yarına yetişcek..patik modellerinin aşamalarıyla başlayım alışkanlık olur .. çiko kim:) çikocum:)

 4. ayme

  ben yerim bunuuuuuuuuuu…. çikolata gibiiiiiii:)) çok tatlı..gözlerine bayıldım yaww.. çok şeker..:( benim de köpüşüm vardııı:(( öldü:(çok ösledim onu:(

 5. cikolatamolmadanasla

  Amaniiin bileydim deşermiydimm aymee. Evt gözleri güzeldir rahmetli babaannem de ablamn yannda ”sürmeli sürmeli” diye severdi ablm gidince ”get şurdan yahlaşıp durma yanıma” derdi :DDDDDD

 6. yokumdiyor

  :D başarılı yetenekli paylaşımcımız ayme :) bravo canım süper olmuş. çiko gerçek çiko çok tatlıymış. gözler ve renk beni benden aldı.

Bir Cevap Yazın