Annemle beraber ördük

-

örgü hırka
Başlıktan da anlaşıldığı üzere annemle beraber ördük. Annemle beraber yollarda yürüdüğümüz yetmezmiş gibi beraber örgü de ördük. Hikayesi blogumda, çok güzel bir hikayesi var. Best beterlerde birinci oldu bu hikaye, bestsellerde birinci olacak hali yok tabii. Tamam tamam yalan söyledim, kısacık bir hikayesi var, öyle Tolstoy romanları serisi beklentisi içine girmeyin canım! Blogumda başka açılardan görselleri de var, belki onu görmek istersiniz. Ama resimlerde Ara Güler yeteneği aramayın kuzum! Buradan gider yol bloguma :)

örgü hırka
Not: Bilgisayarınızın ekranı eğik değil ,benim manken eğik duruyor. Mankenin omurgasında ve kollarında hasar var da, kırıkçı ve çıkıkçıya götürmek lazım zavallıyı :(

26 yorum gelmiş

 1. filiiizzzzzzzzzzzzzzz sasirip kaldim.nesin sen yaaa nasil yaptin bukadar seyi seeenn,hem de hepsi bayagi buyuk seyler sana masallah demek bile az heralde ;)

 2. Avatar photo

  ben sana yine yine maşaALLAH diyeyim tabii annene de filizcim. senin emeğinin sınırı yok gördüm. hep de uzun uzun hırkalar etekler … helal olsun diyorum :)

 3. Avatar photo

  sevgili arkadaşlar annemle bu hırkayı ördüğümüz yetmiyor, bugün annemle beraber hasta olduk. ikimizde sürünür haldeyiz o yüzden sizin maşallah çok işimize yarayacak sanırım. annenle kaderimiz aynı onun başı ağrır benim de ağrır genetik yatkınlık üstünde bir durum bizimki.
  Sevgili selcen, serpil, senaat ve münüre çok sağolun:) yorum yapan ellerinize sağlık. ben uzun hırka seviyorum bir de bunun psikanalizini mi yapsam acaba ? ama iyileşince yapam

 4. Avatar photo

  Yağmuryürek ,ya özellikle bugün hoplayıp zıplamayı düşünüyom :) çok sağol yağmuryüreğim arada görün özletme kendini:)

 5. Avatar photo

  çok sağol Münüreciğim :) şuan iğneyi yedim kendime geldim, gelir gelmez marifete takılıyom deliyim işte.Allah kimseyi sağlığından etmesin gözün hiçbir şeyi görmüyor hasta olunca . Allah şu ağrı kesici iğneleri bulandan razı olsun ne çok işe yarıyor.

 6. Avatar photo

  Filizciiiim öncelikle geçmiş olsun anneciğine de sana da … Bugün ben de hastayım ama kuzum hasta olmasıııııııın ben yanlızca ben olayım hasta ona bişicikler olmasın….. Kaç gündür kırıklığım vardı vardı bugün kalkasım gelmiyor açıkçası tıkalı burnumdan nefret ediyorum , ağzımdan nefes aldım mı kendimi daha da halsiz ve hasta hissediyorum zaten…
  Neyse hastalıkları geçelim :) Annenle ortak olarak yaptığınız bu hırka çok farklı olmuş , siyah örgülerdeki desenlere ve sırtındaki detaya vuruldum. Ellerinize sağlık. İyileşin de yine ortak işlerinize devam edin biran önce inşallahhhhh…

 7. Avatar photo

  demek hastalık kol geziyor . Şenay Allah sana da şifa versin, çok geçmiş olsun canımm .o küçük kuzu hasta olmasın Allah korusun. ben dayanamıyom, yazık çocuklar nasıl dayanır hastalığa ,çocuklar hiç hasta olmasın Allah korusun.bence biz bir daha annemle ortak çalışmayalım sonra ortak şifayı kapıyoz bu kadar ortaklık hiçbir şirkette yok canımm. annem ve kendi adıma çok teşekkür ederim :) Allah sana ve sevdiklerine sağlık, sıhat versin, bize de versin tabii:)

 8. Avatar photo

  Münüre ben de iğne istemem diye tutturdum, ama ağrı baskın çıktı .mecbur iğneyi tıpış tıpış yaptırdım, ama çok işe yarıyor canımm. Allah sana sağlık versin hiç iğneye ihtiyacın olmasın inşallah.

 9. Avatar photo

  amin canım hepimize inşaALLAH… bu arada şenay ve seni facede tesadüfen görünce hemen buradan da ekleyeyim dedim ve ekledim. sakıncası var mıdır diye de sormadım ama :) sizi tanıdığım için çok seviniyorum :)

 10. Avatar photo

  Çoook geçmiş olsun ikinize de canım,inşallah çabucak iyileşirsiniz.Flizcim çok orijinal fikirlere ve yeteneğe sahipsin,birileri keşfetmeli seni :)

 11. Avatar photo

  Sevgili peşkir ve sevgili esinsel güzel yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar :) inşallah yarın daha iyi olup yine delice espiriler yapacam.Esinsel ,beni keşfetsinler diye bir inşaatta mı çalışsam acep belki şöhret yolu inşaattan geçiyordur yahuu :)

 12. Avatar photo

  ceviz.elisleri .çok teşekkürler :) örgü çoğu kişiye göre sabır işi galiba benim için değil ,tabii dantel örmüyorsam. mümkün değil dantel işleri yapamam o kadar sabırlı değilim.
  Sevgili Peşkir zaten iyileştim canımm :)üzülmene gerek yok düne göre iyiyim. ben kendi hastalığıma değilde annemin hastalığına daha çok üzülüyorum :(ben hasta olayım ama sevdiğim insanlar hasta olmasın .
  Sevgili esinsel :D :D

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA