Başlıktan da anlaşıldığı üzere annemle beraber ördük. Annemle beraber yollarda yürüdüğümüz yetmezmiş gibi beraber örgü de ördük. Hikayesi blogumda, çok güzel bir hikayesi var. Best beterlerde birinci oldu bu hikaye, bestsellerde birinci olacak hali yok tabii. Tamam tamam yalan söyledim, kısacık bir hikayesi var, öyle Tolstoy romanları serisi beklentisi içine girmeyin canım! Blogumda başka açılardan görselleri de var, belki onu görmek istersiniz. Ama resimlerde Ara Güler yeteneği aramayın kuzum! Buradan gider yol bloguma
Not: Bilgisayarınızın ekranı eğik değil ,benim manken eğik duruyor. Mankenin omurgasında ve kollarında hasar var da, kırıkçı ve çıkıkçıya götürmek lazım zavallıyı
CAnım benim, sevgili anneciğinin ve senin ellerinize, bileğinize sağlık.Çok emek var bu işte beaaa
gercektennn coookkk emek verılmıs harıka bır örguuu………
filiiizzzzzzzzzzzzzzz sasirip kaldim.nesin sen yaaa nasil yaptin bukadar seyi seeenn,hem de hepsi bayagi buyuk seyler sana masallah demek bile az heralde![;)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_wink.gif)
ben sana yine yine maşaALLAH diyeyim tabii annene de filizcim. senin emeğinin sınırı yok gördüm. hep de uzun uzun hırkalar etekler … helal olsun diyorum![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
süper bişey olmuş bu yaaaaa güzel günlerde kullan arkadaşım güle güle oynaya zıplaya giy![:D](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_biggrin.gif)
sevgili arkadaşlar annemle bu hırkayı ördüğümüz yetmiyor, bugün annemle beraber hasta olduk. ikimizde sürünür haldeyiz o yüzden sizin maşallah çok işimize yarayacak sanırım. annenle kaderimiz aynı onun başı ağrır benim de ağrır genetik yatkınlık üstünde bir durum bizimki.
Sevgili selcen, serpil, senaat ve münüre çok sağolun:) yorum yapan ellerinize sağlık. ben uzun hırka seviyorum bir de bunun psikanalizini mi yapsam acaba ? ama iyileşince yapam
Yağmuryürek ,ya özellikle bugün hoplayıp zıplamayı düşünüyom
çok sağol yağmuryüreğim arada görün özletme kendini:)
geçmiş olsun size, ALLAH şifa versin filizcim
çok sağol Münüreciğim
şuan iğneyi yedim kendime geldim, gelir gelmez marifete takılıyom deliyim işte.Allah kimseyi sağlığından etmesin gözün hiçbir şeyi görmüyor hasta olunca . Allah şu ağrı kesici iğneleri bulandan razı olsun ne çok işe yarıyor.
ayy iğne yemiyorum uzun zamandır ALLAH yedirtmesin
ama iyi ki de varlar tabii
tekrar geçmiş olsun
Filizciiiim öncelikle geçmiş olsun anneciğine de sana da … Bugün ben de hastayım ama kuzum hasta olmasıııııııın ben yanlızca ben olayım hasta ona bişicikler olmasın….. Kaç gündür kırıklığım vardı vardı bugün kalkasım gelmiyor açıkçası tıkalı burnumdan nefret ediyorum , ağzımdan nefes aldım mı kendimi daha da halsiz ve hasta hissediyorum zaten…
Annenle ortak olarak yaptığınız bu hırka çok farklı olmuş , siyah örgülerdeki desenlere ve sırtındaki detaya vuruldum. Ellerinize sağlık. İyileşin de yine ortak işlerinize devam edin biran önce inşallahhhhh…
Neyse hastalıkları geçelim
demek hastalık kol geziyor . Şenay Allah sana da şifa versin, çok geçmiş olsun canımm .o küçük kuzu hasta olmasın Allah korusun. ben dayanamıyom, yazık çocuklar nasıl dayanır hastalığa ,çocuklar hiç hasta olmasın Allah korusun.bence biz bir daha annemle ortak çalışmayalım sonra ortak şifayı kapıyoz bu kadar ortaklık hiçbir şirkette yok canımm. annem ve kendi adıma çok teşekkür ederim
Allah sana ve sevdiklerine sağlık, sıhat versin, bize de versin tabii:)
Münüre ben de iğne istemem diye tutturdum, ama ağrı baskın çıktı .mecbur iğneyi tıpış tıpış yaptırdım, ama çok işe yarıyor canımm. Allah sana sağlık versin hiç iğneye ihtiyacın olmasın inşallah.
amin canım hepimize inşaALLAH… bu arada şenay ve seni facede tesadüfen görünce hemen buradan da ekleyeyim dedim ve ekledim. sakıncası var mıdır diye de sormadım ama
sizi tanıdığım için çok seviniyorum ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
yok canım ne sakıncası olacak 10marifetten bir çok arkadaşı ekledim zaten çok sevindim senin adını görünce![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Filizzzzzz, çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık ikinizin de.
Çoook geçmiş olsun ikinize de canım,inşallah çabucak iyileşirsiniz.Flizcim çok orijinal fikirlere ve yeteneğe sahipsin,birileri keşfetmeli seni![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık çok sabırlıymışsınız.
Sevgili peşkir ve sevgili esinsel güzel yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar
inşallah yarın daha iyi olup yine delice espiriler yapacam.Esinsel ,beni keşfetsinler diye bir inşaatta mı çalışsam acep belki şöhret yolu inşaattan geçiyordur yahuu ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
@kusay , çok sağol
örgü konusunda sabırlıyım sadece ,hayatın geri kalanında sabır ben de pek yok sanırım.
Keşke bende sizin kadar örgü konusunda sabırlı olsaydım.
Amanın nasıl ördünüz bunu böyle Maşallah sabrınıza,ellerinize sağlık.
Ben yorumları okumadan yorum yapmıştım
Hasta olduğunu şimdi okudum.
Geçmişler olsun.
ceviz.elisleri .çok teşekkürler
örgü çoğu kişiye göre sabır işi galiba benim için değil ,tabii dantel örmüyorsam. mümkün değil dantel işleri yapamam o kadar sabırlı değilim.
![:D](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_biggrin.gif)
Sevgili Peşkir zaten iyileştim canımm :)üzülmene gerek yok düne göre iyiyim. ben kendi hastalığıma değilde annemin hastalığına daha çok üzülüyorum :(ben hasta olayım ama sevdiğim insanlar hasta olmasın .
Sevgili esinsel
Zulaltan kendinize haksızlık etmeyin bu da en az dantel kadar zor iş bence.Geçmiş olsun size ve annenize. Annelere kıyamıyor insan.