Cumartesi, Ekim 22, 2016
Atkı krallığı, atkı modelleri

Atkı krallığı, atkı modelleri

28

üçlü örme atkı

Atkı yapmak kolay iş… Kolaylığından olsa gerek evin her yerinden atkı fışkırıyor. Kışın olmazsa olmazlarından. Atkı takmayı çok seviyorum ve her türlü radikal düşüncelerimi atkı üzerinde deneyebiliyorum. Bunlar benim yaptığım atkı modellerinden birkaçı. Fikir olur umarım.

zincir atkı

paspas atkı

pembe çiçekli atkı

Blogumda da yayınlamıştım.

28 YORUMLAR

 1. ellerine sağlık yıllar önce şu senin örmüş olduğun üçlü atkının aynından ben örmüştüm yalnız ördüm baktımki ince oldu yenilerini örüp eklemek gerekiyor sıkıldım devam edemedim ama şimdi ben onu yokluktan ne olarak kullanıyorum pilates bandı :=) baktım hareketler kaçıyor ne yapalım çözüm lazım aldım elime atkımı bugün bantlı hareketleri onunla yaptım yüzde 40 işe yaradı alasıya kadar idare etcez örerken hiç aklımdan geçmemişti tabii ki ay ne uzun yazmışım görünce aklıma geldi yazmadan edemedim:=)

 2. Çok güzeller hepsi, ama küresel ısınma böyle devam ederse biz bu atkıları ne yapacağız diye de düşünmek lazım.Bu sene Istanbul da söyle bir kar görmedik.

 3. bloğunda da görmüştüm, çok güzeller elleine sağlık.. Özellikle şu zincir atkı süper, muhteşem :) bayıldım… nasıl birleştirdiğini bi sorsam :)

 4. adadenizi boğumda seni kastetmiştim…senden görüp yaptığımıda belirtmek isterim..nasıl yapıldığını bilmediğim için ben sol kulağı sağ elimle tuttum sayılır..:DD

 5. önce zincir çektim ve ayrı ayrı birleştirdim…yaparkende ne kadar zormuş bu halbuki kolay olduğu yazıyordu dedim kendi kendime:))şimdi jeton düştü ama iş işten geçti..bir daha yapacak olsam zincir çekerken birleştiririm:))

 6. hemde nasıl zor yaptım en kolay işi:))şimdi düşündüğümde ne uğraşmışım diyorum..1 saatlik işi 5saate yaptım:))çok kalın yapmadığım için saç bandı olarakta kullanıyorum..

 7. ya ben baktıkça daha çok istiyorum bundan… atkı zamanı geçti de şööyle güzel bir fular gibi mi yapsam… :) bi de saç bandı ii fikir, takım olur:)

 8. bizde fikir çoookk:))benim saçlarımda kabarıyo ama fön çektirdiğim de falan hem saç bandı hemde boyunluk olarak kullanıyorum:))hiç anlaşılmıyor ayrı ayrı örülmüş gibi duruyor:))

 9. fiamma1 diyor ki;Çok güzeller hepsi, ama küresel ısınma böyle devam ederse biz bu atkıları ne yapacağız diye de düşünmek lazım.Bu sene Istanbul da söyle bir kar görmedik.

  istanbul avrupa yakasında oturanlara çok geçmiş olsun diyorum..küresel ısınmanın sonuçlarından biri de bu olsa gerek..tam bir facia..tam bir felaket ve rezalet..biz burda rahatız ama kimse bilemezdi kısa zamnda yağacak yağmurun bu denli tehlikeli olacağını…’derenin intikamı’ ise olamaz tabikide..bu kötü olayın içinde olanlara ve yakınlarına büyük geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum…eylül başında atkı takmak gerekiyor sanırım..yada bir valizle dolaşmak gerekiyor..içine kazak şemsiye ve t-shirtler koymak gerek havanın ne olacağı belli olmayacak artık..