Cuma, Ekim 21, 2016

Atmaya kıyamazsan ne yaparsın?

20

geri dönüşüm
Eğer bir 10marifet takipçisi iseniz, zaman içinde hiçbir şeyi atamaz hale geliyorsunuz. Kızımın eskiyen yağmur botlarını atmaya kıyamadım ve bakın ne hale soktum. Daha önce 10marifet’te burada bir benzerini görmüştüm.

geri dönüşüm

Paylaş
neslihanmetin
Turizm sektöründe beş yıldızlı bir otelin satış pazarlama müdürlüğünü yapmaktayım. 7 Yaşında bir kız çocuğunun çalışan annesiyim . Hayatımın önceliği minik kızım ve ardından ailem - işim . Hobilerim ise iş hayatının stresini ve günün yorgunluğunu atmak adına yine önceliklerim arasında . Paylaşmanın önemine inanan , yeni dostluklar kurmayı seven biriyim. Bu sebeple burdayım ve bloğuma da gelirseniz çok sevinirim ... :))

20 YORUMLAR

  1. zulaltan cım merak ettım verdıgın lınke baktım :)))) ayyy o nasıl bır saksı öyle çok komık olmuş..ama sanırım pek tercıh edılmez:)))

  2. Hep başka sitelerden görüp aaaa ne güzel fikirmiş mi diyeceğiz yavvv :) Dediğin gibi neslihanmetin hiçbirşeyi atamıyorsak arada bir evdeki çöplüğe bakmak değerlendirmek de lazım ve bu çizmeler harika olmuşlar :) Ellerine sağlık gerçektende…

  3. gerçekten bravo, birazcık kafayı açarak düşününce ve gördüklerini uygulayınca ne güzel şeyler çıkıyor ortaya. çok da neşeli olmuş!

  4. sevgili zulaltan linki inceledim . Gerçekten cüretli ve şaşırtıcı bir çalışma . Ama bağlantı linktekilerin bir kısmıda çok hoşuma gitti. Teşekkürler ve sevgiler.

  5. sevgili senayatilgan teşekkürler . Valla ben arada apartman görevlisinin çöp toplama saatlerinde kapıya dikiliyorum :) Şaka bir yana , bazen aklına bir fikir geliyor ve atmadıgın sakladığın birşeyler değerleniveriyor. Sevgiler …

  6. kontesim07 çok tatlısınız :) Annesiniz sanırım , çünkü bildiniz . Çizmelerimi geri ver diye tutturdu :) Allahtan artık ayağına olmuyor yenileri ile ikna ettim .