İzmir’de çok sevdiğim arkadaşımın doğacak bebeği için yaptığım badi süsleme çalışması. Buna ek olarak yaptığım kapı süsü ve taç da bununla birlikte burada.
En çok arananlar:
İzmir’de çok sevdiğim arkadaşımın doğacak bebeği için yaptığım badi süsleme çalışması. Buna ek olarak yaptığım kapı süsü ve taç da bununla birlikte burada.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
harika olmuş![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
teşekkür ederim.