Balerinli bebek takı yastığı ve anı defteri

-

pembe-balerinli-bebek-taki-yastigi
Ada bebek için keyifli bir çalışma oldu bu bebek takı yastığı. Elbette 2 ay önce tekrar anne olduğum için bir taraftan bebeğimle bir taraftan siparişlerle uğraşırken zorlanıyorum zorlanmasına ama gene de işinde gücünde olmak insana güç veriyor, kalitemden taviz vermeden devam ediyorum üretmeye :)

pembe-balerinli-bebek-hediyelikleri
Ada bebek için balerin temalı bebek anı defteri, takı yastığı ve keçe balerin figürlü kalem hazırladım. Aynı defterini daha önceden keçeyle kaplayıp yapmıştım ama sonuç hoşuma gitmemişti, bu sefer müşterimi ikaz ettim, ne olursa olsun defterimi keçe ile değil saten kumaşla kaplayacağım diye. Yoksa defter siparişini kabul etmeyecektim. Kumaşla kaplanmış defter bir harika olmuş, eski örneğime bakınca bunu aladım.

pembe-balerinli-bebek-taki-yastigi-
Ama defterden önce takı yastığı diktim, fırfırıyla tamamlayıp keçe balerin ve kelebek figürleyle süsledim. Boş yerleri kelebek düğmelerle tamamladım.

Defter kumaşla kaplandı, incili broşlarla ve dantelle süslenildi. Taşlı yıldız da koydum ayraca. Aynı yıldız broşu defter kenarını da tamamlıyor.

pembe-balerinli-bebek-ani-defteri-1
Son olarak tam gövdeli keçe balerin bebek dikip kaleme uyguladım. 100 % sevgiyle yaptım.

pembe-balerinli-bebek-ani-defteri

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com