Balkabağı süslemeli saten anı defteri

-

mavi-saten-kaplama-erkek-bebek-ani-defteri
Paris gezim sonrası Fransa’da yaşayan Aygül Hanım’ın oğlu Jiyan için yeni tasarım balkabağı araba süslemeli bebek anı defteri.

mavi-saten-kaplama-erkek-bebek-ani-defteri-
Bu model için şık ve yeni bir dokunuşum; bu seramik ve altın kaplaması olan prens atı broşlu, püskülle süslenen ayraç oldu.

mavi-saten-kaplama-erkek-bebek-ani-defteri-1
Ekru satenden dolgulu balkabağı arabayı dikip, büyük boy mavi saten kumaşla kaplanan defterimi süsledim, defterin kenarı incili taşlı özel bir dantelle süsledim, harfler el yapımı kristal taşlı şeritten yapılmıştır.

mavi-saten-kaplama-erkek-bebek-ani-defteri-2
Bu defterin sahibinin bir ömür boyu saklayabileceği bir hatıra defteri olması dileğimle :)

blogum ve fb sayfam

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com