Keçe balkabağı araba süsü

-

kece-balkabagi-bebek-hediyeligi-araba-susu
İtiraf etmeliyim eski yuvarlak çizimden ibaret keçe balkabağı arabalarımdan çok sıkıldım, bu sefer kararlı davranıp kağıda yeni balkabağı tasarımı çizip bu taslak üzerine yepyeni bir dekoratif balkabağı arabamı diktim. Sonuç tam da istediğim gibi oldu.

kece-balkabagi-bebek-hediyeligi-araba-susu-
Balkabağı çizimden yaptığım bu harika arabayı keçe kalın kumaştan diktim ve sevgi ile tüm süslemelerini yaptım. Perdeleri bu sefer satenden diktim. Kapı kısmına cam sedef inciler dikildi. Bu balkabağım Arslan bebeğin prensli kapı süsünde yer almak üzere hazırlandı.

kece-balkabagi-bebek-hediyeligi-araba-susu-2
Keçe balkabağı arabanın yüksekliği 65 m, eni 56 cm’dir.

kece-balkabagi-bebek-hediyeligi-araba-susu-3
Balkabağın üst taç kısmı elyaf dolgulu olarak dikildi, kenarı altın işlemeli kordon ve altın toplarla tamamlandı. Ortasını kral taı aplikesi tamamlar.

kece-balkabagi-bebek-hediyeligi-araba-susu-4
Tüm detaylar burada

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com