Banyolar için alternatif bir dekorasyon fikri

-

Merhabalar, uzun zamandır okuyup fikirler edindiğim bu güzel siteye ben de katıldım. Boş zamanlarımda yaptığım çeşitli şeyleri sizlerle paylaşacağım.İlk olarak en son yaptığım klozet kılıfı, çok basit ama kullanışlı oldu. Sanırım değişiklik arayanların ilgisini çekecektir. Diğer resimler burada

23 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  hoşgeldin birgece ,bu kapak çok iyi fikir.banyo takımları ,özellilkle bu parça bana hiç cazip gelmediğinden kullanmam ama bunu çok sevdim .bu arada arkadaşlar bu güzel fikrin sahibi arkadaşımızın blogunun linki yukarıda,gidip bakmanızı tavsiye ederim .ben çok beğendim ve reader ıma ekledim bile .tekrar hoşgeldin GC

 2. Avatar photo

  İlk yazıma ilk yorum yazan Annekaz, çok teşekkür ederim, sitenizin sessiz takipçilerindendim. Bundan sonra sesimi çıkarabileceğim sanırım.Sevgili Nalan hanım, size de teşekkür ediyorum ama “readaer da blogun ing.görünüyor ” kısmını pek anlamadım. Galiba rss okuyucudan bahsediyorsunuz, ben henüz onlardan pek kullanmadım. Dolayısıyla ne yapacağımı bilimiyorum. Diğer yandan hem ingilizcemi geliştirmek hem de flickr üyeliğimden gelen yabancı ziyaretçiler için iki dilde de yazıyorum üşenmediğim zamanlarda.Chakir size de çok teşekkürler. Gerçekten yorum almak çok güzel bişeymiş. Yazımı yazdığımdan beri heyecenla defalarca baktım yorum bırakan oldu mu diye. Çok sevinçliyim çok.

 3. Avatar photo

  Hoşgeldin 1gece. Nalan ablaya bende katılıyorum. Klozet kapat örtüsünü bende sevmem ama bu çok şık olmuş.

 4. Avatar photo

  saatoniki diyor ki;interesting..waiting others;) ayrıca cute ve awesome tabii.* *= watchtwelve from NY times

  vay saat onikiciğim döktürmüşsün amma burada ben gibi dilsizleri de düşünerek tercümeli yazsan:))))ben seni;bizi terketti sanıyordum meğer burdaymışsın…rahatladımbir gecem ,reader benim g-mail hesabımdan; pratik takip zımbırtım. ama senin blogunun türkçe takibini nasıl isterim bilemiyorum bilenler yazar,ben de öğrenirim

 5. Avatar photo

  Herkese çok teşekkür ederim, akşam belli bir saatten sonra bakmadım ama sabah ilk işim bu oldu. Sanırım burdan sana da ingilizce öğreteceğiz Nalan Abla (herkes abla dediği için ben de diyorum artık). Saatonki demiş ki, ilginç,diğerlerini bekliyoruz ve sevimli vede harika.Bende klozet kapağı örtüsünü hiç sevmem ama ne kadar temiz tutsam da eşim çok titiz olduğu için, bana “şu kapağı kaldırmak için birşey düşünelim, sap, tel falan takalım” dedi. Hakikaten yeni tasarımlar ihtiyaçtan doğuyormuş. Düşündüm durdum ne yapsam da böyle acayip bir ek takmadan bu sorunu çözsem diye, aklıma bu geldi. Şimdi ikimiz de memnunuz hehe.

 6. Avatar photo

  eşinin söylediği beni de (fazla titiz değilim hatta hiç değilimdir ama)hep rahatsız eder ,hatta örtü koymak daha da sorun artırır diye yanaşmazdım. çok iyi düşünmüşsün.ingilizceye gelince geç kalındı ,artık öğrendiklerim kolay öğrenmeme rağmen öğrenme eşiğini atlamadığından yerleşemiyor.Yaşlandıkça bu eşik yükseliyor:))ve beyin kıvrımları düzleşiyor,eski bilgiler kalsa da yenileri zor yerleşiyor.

  Nalan Abla (herkes abla dediği için ben de diyorum artık

  çoğunuzun ablası hatta annesi,teyzesi olacak yaştayım ,istediğiniz gibi hitapedinyeter ki edin:))

 7. Avatar photo

  Ben de hergün burdaydım ama sessizdim. Bundan sonra sesli olacağım ama burdakilerin hızına yetişemeyeceğimden korkarım, çok teşekkürler yorum için.

 8. Avatar photo

  yaaaaaa neden ben on marifete yorum yazdığım zaman iki yorumdan sonra sayfada hata var diye uyarı veriyor:((( o kadar uzun yorum yazdım ki maalesef gönderemediğimden boşa gitti……1gece hoşgeldin aramıza az önce yazdığım uzun yprumu tekrar yazmayı gözüm kesmiyo canım çünkü çok kırmızım birikmişklozet kapağına ördüğün o şeyi ben çok beğendim ama örtü kullanamadığımdan değil(hoş kullanmıyorum da)kapağı açarken kızımın kapaktan tutarak kaldırması yerine ördüğün tutacaktan kaldırmasının daha sağlıklı olacağı için tuttum :)))ellerine sağlıkkkkkk

 9. Avatar photo

  Hoşgeldin 1 gece. Birgeceansızıngelebilirim diyecektin de kısalttın mı nicki? Bak dilime düştü şarkı.Ben de klozette kapak sevmeyenlerdenim. Onu nerede nasıl yıkayacağımı da bilemiyorum sonra. Klozet takımlarının kapak örtüleri hep köpeğe halı olarak kullanlıyor bizde bu yüzden. İlginç bir çalışma olmuş. Devamını bekleriz.

 10. Avatar photo

  Çok teşekkür ederim asyayaren, silinen mesajında neler yazdın bilmiyorum ama önemli olan uzun olması değil içtenliği,

  ellerine sağlıkkkkkk

  cümlesi bana yetti de attı.Sana da teşekkürler sesiber, valla benim asıl nickim GeCe ama bir türlü kabul etmedi, benden önce başkaları davranmış pillinette. Ben de bir çok versiyondan sonra 1gece ye karar verdim 10marifete uygun olsun diye, acaba 10gece mi deseydim. Neyse 1gece biraz romantik oldu kalsın dedim. Benim de üye olduğumden beri o şarkı aklıma geliyor malesef pek de sevmem. Ama insanın kafasına fena takılıyor. Şu yıkama meselesini daha önce düşünmemiştim :( Ne etcem ben şimdi? Küçük bir parça ve beyaz olduğu için çamaşır suyuna basarım küçük bir kapta herhalde. Çiçeği çıkabiliyor.Tekrar herkese çok teşekkür ederim gerçekten burası çok sıcak bir ortammış. Hiç ummamıştım doğrusu.

 11. Avatar photo

  Merhaba, hoşgeldin, gerçi bende burda çok yeniyim , marifetler arası gezinirken örgü klozet kapağını gördüm, tutacağı çok şirin, gerçekten çok hoş olmuş.Benim yazılarıma girersen bütün bunlarla bende çok ilgileniyorum. Hatta şimdi senden ilham geldi, gidip kendi yazımın altına sana yorum yazayım ve bende yeni evimizde banyoyu nasıl değiştirdiğimi resimle göstereyim, seni oraya bekliyorum.

 12. Avatar photo

  1gece sende hoşgeldin aramıza. Çok orjinal buldum yaptığın işi, ellerine sağlık. Tutacağının olması da süper.Hemde şık duruyor.

 13. Avatar photo

  hıh bende bunu soracaktım bugün kusura bakmayın okullar açıldı yoğunum brir türlü cvp veremedim .akşam cvp vermek için pc ye oturdum ki eee ben bişi göremedim boncuk abla.çünkü blogcuda iken sobe olunca bazı sorular oluyodu onu cevaplıyorduk .e ben yorumlarıma baktım soru falan göremedim ???ne anlatacam ki ?????nalan abla bir gün daha müsade lütfennnn:DDDD

 14. Avatar photo

  birgün daha verdik bakalım…yanıtlamayabilirsin canım ,mecburiyet yok:))))seni sobeleyene git orada okursun,iki blogu var ikisine de bak.

Bir yanıt yazın