Batman logosu ile ayakkabı süsleme

-

batman-logolu-spor-ayakkabi-susleme
Kızıma doğum günü hediyesi olarak Batman logosu desenli ayakkabı yaptım. Daha doğrusu siyah ayakkabıya Batman logosu boyadım. Ayakkabı yapmak zor iş. Türkçe’mizin güzellikleri.
Ben kesme makinesinde şablon kestim. Ancak arkası yapışkanlı kağıt üzerine istediğiniz deseni çizerek, maket bıçağı ile oyup istediğiniz şablonu yapabilirsiniz. Akrilik boya ile boyadım.

batman-logolu-spor-ayakkabi-susleme-
Ben sonucu beğendim. Umarım akrilik boya suya dayanıklı olur. Bu ayakkabı aslında bir bluz deseninden esinlenerek geldiğimiz nokta.

batman-logolu-spor-ayakkabi-susleme-1
Blogumda bir önceki yazıda da kızımın yaptığı Batman desenli telefon kılıfı var. Yani şu anda evde Batman logolu bir telefon kılıfı, bir bluz ve bir ayakkabı bulunuyor. Hepsi bir arada kullanılmazmış. Fazla olurmuş. Gençler diyorsa doğrudur:)

Bir yanıt yazın

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...