Bebek ayakkabısı ve saç aksesurları

-

suslemeli-bebek-aksesaurlari
Merhaba herkese. Bu kez sizinle kızım ve kendim için hazırladığım doğum günü saç aksesuarlarımız ve kızımın ayakkabısını paylaşmak istedim.
Kızımın 1. yaş gününde temamız prenses ve konsept renklerimiz de pembe ve mint yeşiliydi. Kıyafetlerimize uygun renklerde kızıma saç bandı ve ayakkabı, kendime de taç hazırladım. Saten pembe kumaşı dikerek büyükçe bir fiyonk hazırladım. Üzerine kıyafetinde kullandığımız mint yeşili danteli diktim ve fiyonk formunda katlayıp diktim. Ortasına olmazsa olmaz prenses tacımızı monte ettim. Bunlardan ikişer tane hazırlayıp birini kızım için dantel saç bandına, diğerini de kendim için taç üzerine monte ettim. Bu fiyonkların aynısının ufak boyunu da kızımın ayakkabısı için hazırladım. Ayakkabısının üzerini de inciler ile süsledim ve işte anne kız takım cicilerimiz hazır :)
İlerleyen zamanlarda cicilerimizin üzerimizde olan fotolarını da paylaşacağım inşallah..
Daha detaylı resimler için bana instagramdan ve facebooktan ulaşabilirsiniz :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar