Fırfır dantelli bebek saç bantları

-

lohusa-taclari
Merhaba sevigili 10marifet takipçileri. Bu sefer sizler için saç bandı tasarımı paylaşmak istedim. Malum önümüz yaz, kızlarımız renk renk elbiseleriyle arzı endam ederken saçlarına da en uygun saç aksesuarlarını takmak isteyeceklerdir :)
İşte bunun için sizlerle birkaç alternatif modelimi paylaşıyorum..
Somon dantel ve tül kullanılarak yaptığım bu modeli inci ve prens tacı ile kombinledim.
Danteli büzdürerek diktim ve somon rengi tülün üzerine monte ettim. Sonra üzerine mint yeşili kurdeleyi istediğim şekli verip (ben burda kat kat yaptım) dantelin üzerine monte ettim. Üzerini istediğim şekilde inci ve prens tacı ile süsledim. En da dantel saç bandına monte ettim :) Ve işte soft renklerden oluşan saç bandımız hazır…

lohusa-bantlari
Bu modelimde ise pembe fırfır dantel kullanarak yine inci ve prens tacı ile kombinledim. Renkleri kızlarımızın kıyafetlerimize uygun olarak hazırlayabiliriz :)

Diğer modeller için bana facebooktan veya instagramdan ulaşabilirsiniz

oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın