Mor çiçek ve incili bebek takımı

-

mor-cicek-ve-inci-suslemeli-bebek-takimi
Merhaba, bebek 40 mevlütlerinde veya fotoğraf albümlerinde kızlarımızı en güzel aksesuarlarla süslemek her annenin en büyük zevki olsa gerek :) Ben de bunun için mor ve inci temalı bebek takımı hazırladım.
Önce süslemeye uygun bir patiği komple inciler ile kapladım, sadece üst kısmını boş bıraktım, o kısma da mor çiçekleri yapıştırdım. Sonra kırık beyaz bir saç bandı üzerine mor tülü büzdürerek diktim ve yine inciler ve mor çiçekler ile süsledim. Daha farklı renk seçenekleri ve modeller için bana instagramdan veya facebooktan ulaşabilirsiniz…

oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın