Bebek Şekeri Örnekleri

-
Pembe patik
Pembe patik

Bunlar yeğenimin Bebek Mevlütü için annesiyle, anneannesinin hazırladıkları patikler efendim.

Kırmızı patik
Pembe patik

Daha önce de 10marifet’li hanımlardan örneklerini görmüştük.

Krem patik
Krem patik

Bizde yapılanları sizlerle paylaşmak istedik.

Şeker
Şeker

Bu da annesinin yaptığı bebek kurabiyeleri.

11 yorum gelmiş

  1. Yeğenin dünyamıza hoşgelmiş.. Sağlıklı mutlu bir bebek olur inşallah.Baharcım, ben de çok örmüştüm bu patiklerden. Sana yaptığımın açıklamasını yazayım:”4 numara şişle 30 ilmek başladım. 3 sıra horoşa ördüm. 4.sırada 11 ilmek haroşa ortadaki 8 ilmek düz, 8 ve 9’u birlikte ördüm( kestim) geri döndüm aynı şekilde 8 ve 9 u kestim. her iki tarafta 7 ilmek kalana kadar aynı işlem. 3 haroşa sırası daha örüp kestim. “Hayırlı haberlerini bekliyoruzz.. ;)

  2. nurkaya sağol canım güzel anlatmışsında o orta kısmını anlamadım 30 ilmekle başlıyoruz.3 sıra haraşo örüyos sonrasını anlamadım :(

  3. bi tanesı ne kadar surede oluyorkı?bende bırıne hedıye yapmak ıstıyoruma ama çok uzun sürer sanırım :( bu arada hıc patık ormedım :(

  4. çok basit slında.sizin örgü bilginize ve zamanınızada bağlı.ben günde 4-5 tane örüyorum.tabi ticari boyutu oluca yetiştirme zamanı falan da göz önüne alınıyor.ama yapılamıyacak bir şey değil herkes yapabilir.biraz sabır..

  5. nurkaya nagice sizin bilgilerinize ihtiyacım var ipimi aldım şişimi aldım ve bundan yapıcam amma 8 ve 9’u birlikte ördüm( kestim) geri döndüm aynı şekilde 8 ve 9 u kestim. bu nedemek anlamadım ben? yardım edermısınız rica etsem bahar sen yaptın mı ?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin