Bebekli keçe anı defteri

-

kece-bebek-suslemeli-ani-defteri-1
Anı defterlerinin geçmişi çok eskilere dayanıyor. Annem hem benim hem de kardeşim için anı defteri tutmuş. Yeni nesil her şeyi bol süslü sevdiğinden biraz daha cicili bicili şekilde günümüze uyarlanmış.
Benim hazırladığım anı defterini kocaman mavi bir bulut üzerindeki çok sevimli ve tombiş bir kız bebek süslüyor. Bebeği ince keçeden dolgulu olarak hazırladım. Defteri ise desenli ve düz renk keçe ile kaplayıp dantel şerit ile süsledim. Üzerindeki yazıları ise simli eva kullanarak deftere yapıştırdım. Bu defteri hamile olan bir arkadaşıma hediye edeceğim. Sevdiklerimize hediye etmek için çok orjinal bir fikir diye düşünüyorum.
Yaptığım diğer çalışmaları görmek için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

kece-bebek-suslemeli-ani-defteri

kece-bebek-suslemeli-ani-defteri-

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.