Bekarlığa veda aksesuarı kına tacı

-

kirmizi-kina-taci-bekarliga-veda-aksesuarlari
Düğün gecesinden bir gece önce bekarlığa veda partisi veya kına gecesi yapmak adettendir. Bana soracak olursanız ben bekarlığa veda partisini tercih ederim :)
En yakın kız arkadaşlarınızla bir araya gelerek, eğlenceli vakit geçirmek ve şımarmak, son özgür geceniz için en ideal seçim olmalı herhalde. Bu çok eğlenceli olması planlanan gece için de benim özel tasarımlarım var, bunlardan biri yukarıda görmüş olduğunuz fuşya pembe tül duvaklı, gümüş rengi kristal taşlar ile süslü bekarlığa veda tacı / gelin tacı.
Halk arasında taçlı duvak ya da duvaklı taç olarak da biliniyor. Bu taçları yeni üretmeye başladım ama çok ilgi gördü, bu yüzden farklı renklerini de yapıyorum yavaş yavaş.
Bu taç hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; “paper faces“ bloguma beklerim! :)

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973