Kına gecesi tacı, koyu kırmızı

-

kirmizi-tullu-kina-taci-
Evlenmeden bir gece önce kına gecesi yapmayı planlıyor iseniz böyle duvaklı taçlar veya taçlı duvaklar tam size göre olacaktır.
Yukarıdaki tasarımımda olduğu gibi koyu kırmızı tüllü, altın rengi / dore kristal taşlar ile süslü bir duvak kullanarak hem geleneklerden uzaklaşmamış hem de postmodern bir yorum katmış olacaksınız kına gecesine. Tabii en yakın arkadaşlarınızı da unutmayın, onlara da farklı renklerinden yaptırabilirsiniz.
Dilerseniz hepiniz (veya sadece bekar kızlar) sizinle aynı kırmızı renkte de duvak takabilirler, tamamen size kalmış :)
Bu gelin duvakları çok talep görünce farklı renklerinden de ürettim. Bu duvaklar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; “paper faces“ bloguma beklerim!

Beril Öke Gülen

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973