Berra’nın Atkı Bere Takımı

-
Bu takımın ipi çok güzel
Bu takımın ipi çok güzel

Hep aynı takım mı demeyin. Bütün çocuklar kışı sıcak ve şeker gibi geçirsin istiyorum. Değişik ipler buldukça örüyorum. Bu takım minik Berra’nın.Diğer takımlar için buraya ve buraya birer tık.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

19 yorum gelmiş

 1. DenDenAk

  Herkese çok teşekkür ederim yorumları için. Sevgili kriizantem sana linki veriyorum. Ama ben misinalı şişle yapamadım. Diğerinin yorumlarını okursan görürsün. Onun yerine iki şişle yaptım. Diğer yöne geçmem gerekince ilmekleri tek tek aktardım. Yazarken zor gibi görünsede yapması çok zevkli. Şimdiden kolay gelsin. Bu ip ise bravo samba.

 2. kriizantem

  Hımmm ya bu çok zor gibi geldi bana, hiç denemesem mi acaba. Bir zamanlar koskoca kazaklar örerdim ben, şimdi şu küçük atkı gözümde büyüdü. Neyse gidip biraz yumurta boyayım, o daha kolay:) Ama bunuda tutmak lazım , belki bir gün yaparım, nefis olmuş çünkü…

 3. banuca

  Yün çok güzel, örnek te çok güzel gitmiş, her yün ile her örnek gitmiyor ya, modeller de üzerlerindeki süsler de mükemmel, sevgiyle örülmüş, sevgi dolu günlerde kullanılsın…

 4. DenDenAk

  Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Bu ipin farklı bir renginden kızıma bir takım yaptım. Onuda yakında ekleyeceğim. Oda çok tatlı.

Bir Cevap Yazın