Geçen kış ördüğüm ve zevkle kullandığım bir örgü hırka modelimi paylaşmak istedim bugün sizlerle. Haydi buyrun bakalım, beğenecek misiniz kızlar Ayrıntılar icin tık tık lütfen…
En çok arananlar:
10 yorum gelmiş
Bir yanıt yazın
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
sen bunu geçen kış mı ördün ben de yeni ördün sanmıştım .ben de bugün geçen kış ördüğüm örgü mantoların resmini çektim, ama kırışmış .bu örgüleri kırışmadan ya da kat yeri olmasın diye nasıl saklamak lazım. askıya da astım yine kat yeri oluşuyor yaa ütülenmiyor da ütü esnetiyor örgüyü bir fikrin var mı serpilciğim
güle güle giy
serpil, link çalışmıyor sanırım,bloguna ulaşılmıyor bu linkten .
ah serpil ah blogun adresini unuttum falan diye beni kandırırken cidden unutmuşsun bak. bu güzel hırkayı görebilmek için bende karıştırdım biraz blogu sonunda aradım buldum işte filizciğim link bu![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
http://orgutasarimlar.blogspot.com/2012/10/bayramlk-yun-hrkam.html
aa gonca iyi akıl etmişsin, benim aklıma gelmedi linki vermek akıllı elf kızı![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ay teşekkür ederim canım benim serpil yeni gelen yünlerden bir şeyler örmeye daldı sanırım yok ortalıkta
geldım geldım kızlarr:))))) tesekkur ederım guzel yorumlar ıcın…evet ya malesef bloguma gıden lınk calısmıyo…gonca cımm coookkk tesekkur ederım lınk ıcın ne kadar acemıyım goruyosunuz:)))
shane den yardım ıstedım o bana yardım eder ınsallahh:)))fılızcımm ben askıda sakladım bu hırkarı yaz boyu ama hıc sunmedı ve sarkma olmadı normal kabanlarla dolabımın kıslık böulumunde askıdaydı tatlım..ama ıstersen hurc lara uzunca koyup bazanın ıcınde sakla bıseycık olmaz:))
ayyy otekı yazımda lınkı duzelttı sagolsun shane cım ama bunu da ıstemeye yuzum yok artık:)))
olur mu hiç öyle şey, tabii ki düzelteceğim, yayına alırken görmem lazımdı ama bir şekilde atlamışım. hataları bana iletin lütfen her zaman.
yumuşacık…sıcacık…öyle de şık ki![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
shane cım tekrar tesekkurler canımm….
esınsel cım tesekkurler canım guzel yorumun ıcın…blogumada beklerım:))