9 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Görünüşleri çok hoş evet eline sağlık… Yanlız affınıza sığınarak bunları ne yptığınızı sorabilir miyim.. Hediye mi ediyorsunuz yeni doğan bebişlere :) Bizim buralarda böyle bir adet yok henüz ama eğer öyleyse yakında buralarda da kaparlar valla :)

 2. Avatar photo

  Çok sağolun. Beğenmenize sevindim. Yeni bebeği olanlara hediye olarak götürüyorum. Sonuçta bebek bezinden yapılıyor. Yeni anneye en çok lazım olacak şey heralde bebek bezidir:) Ayrıca üzerine mama önlüğü , iki çorap, bebek mendili, bir tane badi, ıslak mendil de ekledim. Hatta kız olan bebeğe bebek şampuanı da ekledim ayrıca.

  Üç tane, üç ayrı bebeğe yaptım. Birinin görümcemin bebeğinin okumasında götürdüm. Birini eşimin teyze kızı doğum yapınca hastaneye götürdüm. Biri duruyor, onu da aile dostumuzun kızının bebeği doğdu, okuma yaparlarken götüreceğim.

  Bizim buralarda da böyle bir adet yok tabiki. Bunu internetten gördüm ve çok hoş bir hediye olacağını düşünüp götürdüm. İnternet ortamında bile yeni yeni yayılan bir bebek hediyesi. Onun için normalde hiç bilinmiyor zaten. Bilinen görülen bir şey olmadığı için de çok beğenildi, kimse bilmiyormuş zaten. Herkes nasıl yaptığımı öğrenmeye çalıştı. Biz de yapıp götürürüz bebek hediyesi olarak dediler:) Normal üç katlı yaş pasta sanan bir teyze bile oldu ilk bakışta:)) Yapımı da çok basit bloğumda bir sonraki yazımda yapım aşamalarının detaylı fotoğraflarını paylaşacağım zaten. Herkes yapabilir.

 3. Avatar photo

  Evet güzel fikirmiş.. Ben de şaşırtmak isterim arkadaşlarımı… Yapım aşamalarını da anlatın da birdahaki bebişe bende süpriz yapim herkese :) Şanım yürüsün arkadaş camiamda :D

 4. Avatar photo

  Bloğumdan takip edin. Allah nasip ederse yarın paylaşacağım yapım aşamalarını. Evet çok haklısınız. Bende şaşırtmayı sevdiğim için altının yanında böyle bir hediye daha götürdüm. İnanın altından daha çok kıymet gördü. Sizinde şanınız yürüsün. Ben buralarda pek bi nam yaptım bunun sayesinde. Hala haberleri geliyor ne yetenekli gelininiz varmış diye konuşuluyormuşum :)) Sağolsunlar:)

Bir yanıt yazın