Pazar, Ekim 23, 2016
Bir Sünnet Düğünü Hikayesi

Bir Sünnet Düğünü Hikayesi

15

Oğullarım Yankı ve Çağrı’nın sünnet yatağı.

Sünnet Yatağı
Sünnet Yatağı

Patcwork yatak örtüsünü tafta kumaşlardan elde diktim. Yastıklar kurdele nakışı, annemin emeği.

Sünnet Yatağı
Sünnet Yatağı

Tüm konsepti görmek isterseniz buyurun.

15 YORUMLAR

  1. Ellerinize sağlık,yastıklar ayrıca muhteşem sevgili ds handmade:) Ne kadr zamanda bitti bu hazırlık,bir de şimdi kullanmıyor musunuz bunu yani?

  2. Muhteşem olmuş, iyi fikir vrediniz benim ufaklıkd ahenüz sünnet olmadı, böyle birşey hazuırlıyayım bende. Çok beğendimi ellerinize, emeğinize sağlık.

  3. çok ihtişamlı duruyor…sünnet yataklarında tercih edilen beyaz ve kremin dışına çıkmışsınız ve bence muhteşem olmuş.ellerinize sağlık.

  4. Bütün yorumlara teşekkürler. sevgili fiamma, sadece yatak örtüsü 3 ayda bitti. Kartonlu patchwork tekniği ile tamamını elde yaptım. Yastıklar da aynı sürede annem tarafından yapıldı. Şimdi kullanıyorum.

  5. Dışardaydım. Yorumlara hemen cevap veremedim. Sevgili miragex, klasik sünnet yatağı renkleri benim de hoşuma gitmiyordu. Resimde gözükmüyor. Sadece çarşaf ve yastık kılıfları ekru renkli satendi.

  6. sevgili krizantem, şimdiden kolay gelsin demek istiyorum. gerçekten çok zahmetli. ama oğlunu, kendi hazırladığın yatakta yatırmak da çok keyifli olur eminim.

  7. teşekkürler birdost. Bu arada sitemi takip edenlerden özür diliyorum. Çünkü bu işleri bir orada bir de marifette görüyorlar. Aslında bunları siteden önce marifete koymuştum. Ama malum burada yazılar öyle çok bekliyor ki, siteyle marifetin trafiğini tutturmak mümkün olmuyor.

  8. sünnet düğünü hazırlığı çok güzel bir süreç Biraz zor, heyecanlı ama çok özel. yapılabilecek çok şey var. ben çok özenerek kendimce hazırlandım. hepinize kolay gelsin.