boğazlı kazak operasyonu:))

-

sevgili firedupa özendim bende :))sırf indirmde diye aldıgım boğazlı kazağın yakasını kestim kalan parça ilede saç bandı yaptım :))oh be :))bogulurum ben giyemem:)))

21 yorum gelmiş

  1. bahar:D:D teşekür ederim hepinize belindam daha giymedim bile bu haliyle kabulünse yollrım valla ama xxl haberin olsun:D:D:D

  2. :) çok güzel olmus bence hem de yakası orijinal gibi olmuş. Maşallah. güzel bir akım başlatmışım way be ben neymişim:P

  3. başlığı görünce tam anlamıyla cup diye daldım yazıya, aynı işlemi bekleyen kazağım var, çok yüksek balıkçı yaka, yakışmıyor öylesi bende yapcam birşey… şimdi anlat bakalım nasıl yaptın o yakayı öyle hazır gibi..çabuk anlat maviş çabuk…)ama birşey söyliyimmiiii, bu kazağa mendil yaka deniyordu herhalde, onu da uygulasan çok yakışırmış, kolların falan modeline bayıldım tam benim tarzım, nerden aldın söyle belindamla gidip bizde alcaz:)

  4. bak birde fikrim geldi:)yakayı kesince, model biraz zayıf kalmış, sen o yakayı bir süsle, eski haline kavuşsun, ne bileyim koldaki düğmelere benzer iki düğmemi dikersin yan yana, fiyonkmu olur boncukmu artık onu sen bul canım ama yap birşeyler, ya da bu haliyle giyince nasıl durdu resmini çek gönder bari:)

  5. minişim hoşgeldin cnm uzun uzun yazmışsın ne güzel okuması çok keyifliydi cidiien:D şimdi gelgelelim sorularına cnm ilk cvp:) kazagın bogazını kesince((ay cani gibi yazıyorum bi tuaf oldum:)))) atmayan bi kumaştı zor olmadı böle çift kattıya içi tek katını alltan kestim daha kıvrılabilir hale geldi:)) kazagı defactodan aldım 7,5 tly yani iki ürün alıyosun 15 tl hatta hala var bedeninizi söyleyin alırım valla belindaaaaaa lafım sanada bacım:D şimdi öyle yapınca kazagın üzerinde olan kolye takılmıyo o ayrı tabi :D ama dügme fikri süper çünkü çok boş kaldı giyince :D siyah dügme layım da dikeyim teşekür ederim cnm

  6. hiii o güzel kazak 7,5 liramı hemen akşam defct.ya gidiyorum…teklif için de teşekkür ederim canım… söylemen yeterbir ara da düğmeli halini eklersin artık:)

  7. yoook onlardan yok buralarda, 7,5 a hiçbir şey yok ta zaten def.toda, ben yine de 1 alana 1 bedava promosyonundan çooook güssel 2 bluz aldım:)ben de cevabı geç gördüm herhalde:))

  8. aneee ben bunu görmemişimmmmm eline sağlık mavişim güzel olmuş. KAzakta çok güzelmiş kızzz bide ben gezem defactoyu kaldıysa bi aydır:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin