Cumartesi, Ekim 22, 2016
bugün sohbetimiz,örgü üzerineydi :)

bugün sohbetimiz,örgü üzerineydi :)

26

Emsal abla bize örgülerini gösterirken,kızım da mankenlik yapsın mı? :)

aslında bu modeli bilirsiniz..deniz dalgası diyorlar..ama emsal abla bunu sakallı iğle örüp,bir de şirin bir yaka yapınca,yelek şahane olmuş….

bu modele galiba kesme şeker diyorlar..siz bunu daha iyi bilirsiniz..

aaa bu çok güzelmiş…

vayyy…bunu değişik renk karışımlarıyla da bir hayal edin lütfen…

hmmm..bu şahane bir model..ama siyah renkte nasıl görücez bakalım ayrıntıları?

belli oluyor mu modeli?

Allaaaahh buna bayıldım :)

Eda’ya örülmüş şahane bir hırka geliyor….

rengine mi bayılayım,modeline mi,bilemedim valla…

şöyle bir de karşıdan göster bakiim kızım :)

kızım,mankenlik yapmaktan yoruldu ve mızıklamaya başladı…hadi annem hadi şımarma,devam et… :)bakın bu şalın modeli kolay gibi geldi bana…

bu modeli de bilirsiniz..çilek mi diyorlardı buna?

ooo bluzün omuzlarındaki güzelliğe bakın…

emsal ablacım bu blüzü bir de şöyle karşıdan tutar mısın?

ellerine sağlık Emsal ablacım :)

oh be…gözümüz gönlümüz açıldı di mi canlar?kızçem,Emsal abla ve ben,hepinizi sevgiyle öpüyoruz:)

26 YORUMLAR

  1. kızçen mızıklar tabi figen abla. Siz tabakları zilip süpürmüşsünüz kızçenin tabağı okadarresimden sonra hala aynı duruyo sehpanın üstünde, el değmemiş:))

  2. çok güzel çalışmalar ablacım, Emsal Abla’ nın ellerine sağlık :) Bizimle de paylaştığınız için kızına ve sana teşekkür ediyorum :)

  3. arkadaşım ve kızım adına teşekkürler canlarım benim :))sizlere söz,bir ara da kızımın çeyizlerini açıp sizlerle çok değişik danteller paylaşıcam…ama öyle derin yerde ki kızın çeyizleri…valla benim gardrobun tepesinde,bavulların ve kolilerin içinde…kim çıkıp alacak ordan :))))

  4. aaa Tülayyyyy :))))evet arkadaşlar…file bluzü Tülay giymişti…o ara artık benim kızçe sıkılmıştı ,sevgili Tülayla devam ettik :))))file bluzün mankeni tülay’dır sevgili dostlar :)bu arada beğenileriniz için hem teşekkürler ediyor,hem de hemen emsal ablaya iletiyorum canlar :)

  5. emsal ablanın ellerine sağlık,trikotaj fabrikası gibi ne kadar guzel ormuş hepsini…ornekler de cok guzel.seni ve kızını cok opuyorum…paylaşımına teşekkürler gozumuz gonlumuz acıldı…

  6. aa fiammacık nerelerdeydin sen?nasıl alışmışım her birinize…bir süre burda görmesem gözlerim arıyor…yaa acaba birbirimizin telefon numaralarını mı alsak?

  7. tadilattaydım figencigim, yorgunluk atmaya basladım yazılarınıza bakarken…ben de hepinizi cok ozledim.iyi fikir:))var galiba seninki bende:)))

  8. Kolay gelsin bitanem…hırpalama kendini..mümkün olduğu kadar işlerden kaytar..hiç bişey senin sağlığından önemli değil can..

  9. aa benim göszümden kaçmış yeni fark ettim negüzel yelekler şallarda emsal ablanın ellerinesağlıkhepsi çok güzel kızına vesanadateşekkürler paylaştığın için emsal ablayaselam söyle yelek örnelkleri küçük küçül çıkarsın34tanibüyük çekip atarsın o zaman örneğini çıkarırız veyaşemalı .