Biz İzmir’de buna klorak deriz ama, Ankaralıların klorağı bilmemesine çok şaşırmıştım. Meğerse klorak markaymış, selpak gibi. Konya’da ozon varmış hatta Neyse, uzun lafın kısası Martha Stewart hanfendi çamaşır suyu ile batik yapmış. Özel bir kalem kullanmış bunun için, çok da hoş olmuş. Burada.
Keçe amerikan servisler yapımı rahat ve kullanışlı çalışmalar oluyor. Aşk temalı bu keçe çalışmamı da karşılıklı yenecek bir yemeğin kahramanı olacak şekilde hazırladım. Evin hanımı ve evin beyi temalı bu...
çok güzel bir yöntem …bu çamaşır suyu bildiğimiz çamaşır suyumu ? yoksa normalden dahamı koyu.bir de benim aklıma şu geldi. hani Domestos’un çamaşırsuyu daha bir koyu ya onu şu boncuk boya veyaboyutlu boya diye tabir ettiğimiz tüp şeklindeki boyalarınboşalan tüpleri ile yapamazmıyız. çünki onlarla özellikleahşap boyamada çok güzel kontür ve şekil çiziliyor.bahsettiğim marka Ç.suyuda dağılmadan kullanılır gibi geldi.bir deneme yapmalıyım acilen
@ SEMYILFikrine bayıldım.Bence de çok mantıklı düşünmüşsün.Ben de hemen deneyeceğim.Umarım sağlıklı sonuç alırım.@ incili kizBen de İskenderun’luyum.İnan başka bir şehre taşınana kadar ben de onun çokrak olduğunu sanıyordum. Ne kadar çokmuşuz böyle sanan.Bir de yerel yoğurt markalarını hep her yerde var sanıyorlar..Ben de dahil.Ama şehirden şehire dolaştıkça insan neler öğreniyor..
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
Güzel olmuş. Kalem yoksa küçük şırıngayla da oluyor. Biraz daha dikkat ister belki ama. ..
ben de ilk duyduğumda şaşırmıştım klorak ne olaki diye:) meğer çamaşır suyu markasıymış:))
geçen yıl dikili ye gittiğimde öğrenmiştim bende klorak’ı :)))güzel bir yöntem ama o kalem nerde bulunurkidolmakalemle aynı işlem olurmu acaba ::)))))
sanki biten keçel,i kalemler bu iş için uygun galiba denemek lazım. Çok beğendim. teşekkürler
çok güzel bir yöntem …bu çamaşır suyu bildiğimiz çamaşır suyumu ? yoksa normalden dahamı koyu.bir de benim aklıma şu geldi. hani Domestos’un çamaşırsuyu daha bir koyu ya onu şu boncuk boya veyaboyutlu boya diye tabir ettiğimiz tüp şeklindeki boyalarınboşalan tüpleri ile yapamazmıyız. çünki onlarla özellikleahşap boyamada çok güzel kontür ve şekil çiziliyor.bahsettiğim marka Ç.suyuda dağılmadan kullanılır gibi geldi.bir deneme yapmalıyım acilen
hatay da çokrak deriz
Gaziantepte Marasta da baska bir ad duymustum kastar di galiba,semyil dene de haber ver anacim
İnce uçlu şırıngayı deneyin derim. İğnesini çıkararak tabi .:)))
@ SEMYILFikrine bayıldım.Bence de çok mantıklı düşünmüşsün.Ben de hemen deneyeceğim.Umarım sağlıklı sonuç alırım.@ incili kizBen de İskenderun’luyum.İnan başka bir şehre taşınana kadar ben de onun çokrak olduğunu sanıyordum. Ne kadar çokmuşuz böyle sanan.Bir de yerel yoğurt markalarını hep her yerde var sanıyorlar..Ben de dahil.Ama şehirden şehire dolaştıkça insan neler öğreniyor..