Perşembe, Ekim 27, 2016

çerçeveden takı askılığına

16
aksesuarlarınız dağınık kalmasın
aksesuarlarınız dağınık kalmasın

aksesuarlarınızı asmak için çok iyi fikirburada nasıl yapıldığı anlatılmış

16 YORUMLAR

  1. ya sevimlihayatcım sana bir şey sorayım bari hazır bu asklığı görmüşken ben takı kutusu yaptım ama birşey almaya kalınca kutu allak bullak oluyor.. hele ince kolyeler birbirine giriyor sence onları kutudan çıkarıp böyle bi askıya mı assam ama dolabın kapağının içine düşünüyorum.. ev küçük çünkü heryerde bişi asılırsa olmaz.. o zaman kutuya ne koyacağım:((of kafam karıştı sen ne dersin..

  2. celebi74 soruyu sevimli hayata sormuşsunuz üstüme vazifemi bilmem ama cevaplamak istedim hani Arkası yapışkanlı askılar varya dolabın içine onlardan yapıştırmıştım ben başka yerden söküp oraya yapıştırmıştım baya idare etti yapışkan ama geçenlerde deprem olmuştu yere düşmüş askı çıkarmak zorunda kaldım neyse çok konuştum gene.hani size fikir olur belki:)

  3. Rosamaryy… fikrine sağlık.. bence denemeye değer düşsede farketmez gene yapıştırız ne olacak:)))ilk fırsatta arıyorum böyle bişilerteşekkür ederim.bizimgibiler evet olur bence de vallahi.. o zaman daha da süper olur..bundan yapsammı acaba yaaa:))))

  4. celebicim bende rosamaryy ye katılıyorum odada yer olayınca sıkıntı olabliyor gardolap kapağına ayna asanlar bile var takı askılığı neden olmasınki

  5. celebicim bende rosamaryy ye katılıyorum odada yer olayınca sıkıntı olabliyor gardolap kapağına ayna asanlar bile var takı askılığı neden olmasınki

    kimmiş o gardolap kapağına ayna asan (tabikii bennnn)dolabımın kapağını çekip yollasammı ne?yok yok kapakta

  6. evet evet koşalımmmmmmhemde çokkkktabiki yetişiriz yetişemezsek de bir adım gerisinde kalsak da oluryeterki hayallerimizin peşinden koşalım..

  7. Birisine koşarken ötekini kaçırıyoruz, hepsinin peşinden aynı anda koşamayacağımıza göre, “kalan sahalar bizimdir ” diyecez avutucaz kendimizi:)