Çiçek süslemeli çikolatalar – özel gün hediyelikleri

-


Çiçek süslemeli çikolatalar özel gün hediyelikleri olarak hazırlandılar.
Özel günlerinizde gelen konuklarınıza ikramda en tatlı alternatif olan çikolatalarımızı paylaşmak istedim sizlerle. Konsept renklerinize uygun süslemede veya çiçekli olarak hazırladığımız çikolatalarımız hem çok lezzetli hem de görsellik açısından oldukça hoş durmakta.
Baby shower partilerinde, hastane odalarında, doğum günlerinde, bebek mevlütlerinde gelen konuklarınıza dağıtmak için her renk ve süslemede hazırlanabilir. Biz pembe, mint ve beyaz çiçekli süslemeleri tercih ettik bu defa. Çiçeklerin ortasından da tomurcuk olarak parlak minik bir taş var. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım demenin en şık yollarından biridir, hediyelik olarak çikolata dağıtmak.
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar