Çiçek temalı doğum günü süsleri

-

cicekli-dogum-gunu-susleri
Bu paylaşımım kızım Öykü’nün doğum günü için hazırladığım süslemeler ile ilgili olacak. Kızımın 2. yaş günü teması rengarenk çiçekler ve tema rengimiz ise pudra pembesiydi.
Anne kız takım elbiselerden sonra süslemeleri de kendim hazırladım. Çünkü piyasada istediğim renklerde ve süslemede çiçek teması bulamadım, ben de kolları sıvadım bilgisayarın başına geçip paint’te bu işi bir gecede hallettim. (Geçen sene bu işlem daha uzun sürmüştü bu sene sanırım tecrübelenmişim daha hızlı hazırladım : ))

İşe önce birkaç çiçek figürü bulmakla başladım, ufak tefek bulduğum çiçek figürlerini kes yapıştır yöntemiyle istediğim forma soktum, kare, dikdörtgen ve yuvarlak olarak. Sonra onları pet şişe etiketi, banner, hediye etiketi ve kürdanlık olarak hazırladım.
Banner yazımız ‘ÖYKÜ 2 YAŞINDA’ oldu :) Doğum günümüzü dış mekanda yaptığımız için ebatını ona göre ayarladım, yanlardan paylı bıraktığım kurdeleler yardımıyla iki ağaç arasına güzelce astık. Bannerin karşına da masa hazırladık…

Detaylar için bana buradan ulaşabilirsiniz.

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar