Cuma, Ekim 28, 2016

ÇINGIRAKLI ÖRGÜ TOP

7

Özellikle 0-18 ay bebeklerin çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz çıngıraklı örgü topu; çocuğu olacak arkadaşlarımıza hediye olarak ayırdık.Şıngırtı sesini maalesef duyuramadığımız topun yapılışı ise burada

7 YORUMLAR

  1. Kedileri yün yumaklarına dolanmaktan kurtaran bir fikir olarak da yararlanılabilir.Şeker olmuş.

  2. yerdeki saçlarıda toplar o zaman pek sağlıklı değil sefa97 bu yıkanmaz dememiş ben eksiği doldurayım bari…( ay midem bulandı )

  3. ya, bunu ben nasıl düşünemedim.çok doğru…..amaaaaaaaan, siz niye saçınızı yere döküyorsunuz bilmem ki.saçınıza başınıza sahip olun, evde toplayın, duş alınca saçınızı banyoda kurutun, iki dakikada orayı pas paslayın, günlük tararken de banyo dışında taramayın uuuuuuuuu.. daha nelet neler.

  4. örgü topun yıkanması konusunda yazının altına bir not vardı;Söyle ki:””Denemedim ama içine yerleştirdiğimiz çıngırak düşük sıcaklıkta yıkanabilir gibi geliyor bana.Ama bebekler soz konusu olunca elyaflar sık orguye rağmen çıkar mı acaba diye düşündüm de şimdi, belki de en iyisi içine astar ilave edip elyafı da astara yerleştirmek olacak.””astar fikri daha iyi gibi hijyeni düşündüğümüzde, ki bebekler için çok önemli bir konu. Çıngırak olacak malzemede yıkamaya dayanıklı olursa neden olmasın. Ben kızımın bez oyuncaklarını hep yıkarım makinada, mis gibi olurlar.saçlara gelince bazı saçlar var ki (mesela benim ki) taramasam da dökülebiliyor.

  5. ayy evet ya benimkilerde hemde hep toplu gezerim evde ama nafile ama temizlik konusunda fikir üretmeye çalışman çok samimi ve hoş geldi bana…:)