CIVIL CIVIL MUTFAK ÖNLÜKLERİ

-

evet arkadaşlar bu aralar önlüklere taktım.. bunlarda hanım hanımcık kadınlar için mutfak önlükleri..diğerleri kadar iddialı değil ama..valla renklerine bayıldım ben..cıvıl cıvıl..diğer modeller için BURAYA bakabilirsiniz.bunları görünce insanın canı önlük giymek istiyor doğrusu…normalde hiç alışkanlığım yoktur ama yinede önlükleri severim.

29 yorum gelmiş

 1. ortadaki yeşilden istiyorum, yeşili çok severim.Sesi bana kokoş olanlardan yakıştırmıştı ama bunlarda pek şeker ayrıca fırfırlı kokoşlarada hayır demem.arkadaşlar bunları diken arkadaşlar varsa üretsinler dükkanımda iş önlüğü olarak satmak isterim valla güzel de olur.

 2. istediğin önlük olsun tatlım..sen bana fimo öğret bende sana önlük dikeyim:))))güzel alışveriş dimi…ben daha karlı çıkarım bundan

 3. yaa arkadaşlar yorum imzanıza yazdığınız adreslerinize nasıl link verdiniz ..baktım bulamadım..yardım edene önlük dikicem:)))))))

 4. tamam söz bizden bi defa çıkar..sen soruyu bil sesicim..bende en kısa zamanda dikip adresine postalıyorum..ama önce resmini alıp siteme yada buraya eklerim ona göre:)))

 5. şimdi tatlım <...a href=" http://www.fimo.web.tr">http://www.fimo.web.tr Fimo ile harikalar yaratalım.hesabına giriyorsun, imza kısmına geliyorsun.bunu örnek alıyorsun kendininkini yazıyorsun…. noktaları yazmıyorsun çünkü kodu buraya yazarsam oluyormuş ondan … yazmıyorsun anladın 3 noktayı yazmıyorsungülsenize arkadaşlar teknik konuları ancak bu kadar anlatabiliyorum ;PSonra bana en şatafatlısından önlük dikiyorsun ;)sonra ben de sana fimo öğretiyorumsonra en karlısı sen çıkıyorsunsonra kocan sana imo alıyor (nerden kocan diyorsam, ya da sevgilin)sonra sen gene en karlı çıkıyorsun(imza kısmını da bana frise öğretmişti hazır ortalıkta kimse yok anlatayım didim …kih kih kihhh

 6. dediğin kodu uyguluyorum bakalım olduysa sen önlük modeini seçiyosun:)))))bende ilk fırsatta kumaşını alıp dikiyorum..sonra postalıyorum..sonradaa fimo alıp sık sık başını ağrıtıyorum..bide unutmdan teşekkür ediyorum

 7. üzülme tatlış sanada dikerim:)))kaz gelecek yerden tavukmu esirgicez:)))senin işlere baktım ..bi anlaşmada seninle yaparız canım ne olacak:)

 8. tamam ikinizde model seçin..şu an kermes için dikiş dikiyorum ..onları halledince önlüklerinizi dikmeye başlıyorum..:))

 9. yaşasın yaşasın kapmışım önlüğü.Sesim sen de :)laf aramızda eylül Sesii bir cevher cevher ;)bilemiyorum nokturncuum kimbilir nerelerde geziyordun ben burda sizin için saçımı süpürge ederken yaaaşöyle var ya janjanlı kokoş yeşilli fuşyalı afilli bişey olsun benimki, parlaklı falan…hani taaa uzaklardan farkedilebilsin ÖNLÜK

 10. bilemiyorum nokturncuum kimbilir nerelerde geziyordun ben burda sizin için saçımı süpürge ederken yaaa

  canım pek güzel gezintilerde değildim:((haftasonundan beri sağlık sorunlarım var biraz..o yüzden sana yazmam gereken o tanıtıcı bilgiyi yazamadım..fazla kalamıyorum pc başında ama sözüm söz toparlanır toparlanmaz yazacağım..

 11. tamam yeşilli fuşyalı janjanlı kokoş olacak…tam deli kızın çeyizinden çıkmış gibi yapıcam seninkini…..de…..niye uzaklardan görülsünmüş onu anlamadım…nrde giyicenki bu önlüğü:))))))) bu arada nokturncum senin içinde bi iyilik düşünürüm ama başka yok ha..en iyisi burdaki üyelern sayısını verinde seri üretime geçeyim ben:)))))neyse alonenes kullanmıyomuş yırttık bu durumda

 12. eylülcüm bunu duymak bile çok güzel çok teşekkür ederim..bu yamyamların yanında bir de ben seni yorar mıyım hiiççç:=))))))))))))))))

 13. evet ganeja canım…ama önce sıraya geçip ön kayıt yaptırman lazım artık ne zaman sıra gelir bilmem:))))))))))))))))))liste uzuyo sana sıra gelmeden ben yaşlanıp ölürüm zaten:))))))))istersen vazgeçsesicim ben bi atölyeyle konuştum zaten…tamamdır o iş:))

 14. eylülcüm hani bana hani bana ben biraz geriden geliyorum ama :)))) bende sana nakış öğretirim bak anlaşalım :))))))) gerçi benim kociş neeee bu ne biçim önlük kolsuz çok açık çıkar onu derse şaşırmam yani :)))))))))))

 15. Bundan sonrakiler parayla sıraya geçin, önlük ticaretine başlıyoruz ona göre :)) Sıyrıklar.org’ a indirimli.

 16. bu akşam refakat olayında izinliyim ..hemen pek değerli ve sevgili sesibere kopirayt mopirayt demek istiyom..bi de teessüflerimi bi de… bi de…aaa amma da uzattım ha :) uyuyangın ilk konusunda çok sevgili fraise nin yazısı altına yazmışım ilk olarak :) fraise nin o yazıyı da bahane ile bi daha okudum ki şahane yau :))

  saatoniki diyor ki;allam marifetin adını sıyrıklar.org olarak revize etsek olucak galiba..hayırlısı olsun :)LP18 Ocak 2008 22:32

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin