30 yorum gelmiş

 1. BA YIL DIMMMMMMAglamak istioyorum!!!!!bende istiyorum bu cizmelerden!benim kalin bacaklarima uygun olsa hic affetmem aliridim bu cizmelerdensagol 03belinda……….

 2. öncelikle herkes uzaydan gelmişim gibi bakar:))))hadi onları boşverdim diyelim, güneş nedeniyle sorun yaşarım, çizmeleri çıkarttım mı dantel desenli bacaklarım olur:))))

 3. az önce pazara gittim orada 1 tl ye ince topuklu sivri uçlu pullu ayakkabılar vardı.acaba alsam da güpürle yapmaya mı çalışsam diye düşünmeye başladım şimdi.ama ayakkabıya güpürü nasıl yapıştırabilirim o konuda bi fikri olan var mı?

 4. ayakkabıyı açıp arasına sokmayı düşündüm.sonra silikonla ya da başka bi yapıştırıcıyla kapatırım.zaten çok dayanıklı bişey olmasına gerek yok giyip evde gezmek için yapıcam severim estetiği ama topuklu giyince belim ağrıyor dışarıda giyemiyorum öyle şeyleri.esnek olmasına gerek var mı ki kurdelayı istediğimiz genişlikte bağlayabiliriz.ben diz altı olanı düşündüm diz üstü olanda problem olabilir sıkar gibi biraz.çanakkalede yaşıyorum ben bizde çok olur öyle şeyler.dükkanda uzun süredir duran sürünen ayakkabıları 1 liraya satarlar.işe yarıcak şeyler az oluyor içinde ama bizim gibi aldığı eşyaları rektefeden geçirenler için ideal malzemeler.denersin olmazsa at çöpe olursa daha iyi bi malzemeyle tekrar çalış.

 5. çanakkale:))) ben 3 ay kaldım orada cuma pazarıydı sanırım çok uygun ve güzel şeyler bulunuyordu orada yıllar önceee

 6. 2tl ye tshirtler badiler diesel,sevenhill,lcw more&more vs…5 tllik tshirtlerin badilerin başında 1-2 kişi olur.3,5 ve altı olur öyle şeyler bizde.zaten daha fazlasına para verilmez yazın.değişik değişik alıp bu yazı geçiririz bi dahaki yaza yine alırız.çoğu kişi böyledir burada.

 7. gel gel.baya vakit harcıyo insan o tezgahın başında karıştırırken ama deyiyo.1tl ye uzun ince önü açık hırka ve bugün aldığım 3,5 tl olan pantolonu da karıştırarak buldum.hırka çok beğenildi kimseye söylemedim size söylüyorum 1tl olduğunu:)

 8. 1tlden fazla çorap olur mu ki?zaten normalde çoraplar 1 tl olur ama 75 kuruşa 5o kuruşa da çorap çokça bulunur. tabi ki bi çorabı yıllarca giyeyim derseniz o paraya bulunmaz ama 1tl ye çok rahat güzel çorap bulunur.

 9. burda biz çocuk çorabını 1 tlye alıyoruz kendime alacağım çorabı kaliteli istersem 2,5-3 tl den aşağıya alamayız

 10. yalnizkurt71[pilli_silinen_hesap]

  herkes gibi bende bir yorum yapayım dedim. çok süper ve seksi bir çizmeye benziyor. teşekkür ederim. arkadaşım..:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin